اعزام همسران شهید مشهدی به اردوگاه شهید هاشمی‌نژاد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۶
سرپرست بنیاد شهید و امورایثارگران منطقه یک مشهد از اعزام 220 نفر از همسران شهدا تحت پوشش این منطقه به اردوی یک‌روزه در اردوگاه شهید هاشمی‌نژاد خبر داد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، محمدحسن صمدی با گرامیداشت یاد و خاطر شهدا و تبریک سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و یگانه دخت نبی اسلام(ص)، خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران را امری ارزشمند دانست و گفت: تأمین اوقات فراغت خانواده‌های شهدا و ایثارگران بخشی از وظیفه‌ی خادمان شهدا در بنیاد است که باید اهتمام ویژه‌ای نسبت به این مهم داشته باشیم.
وی در ادامه تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تعداد 220 نفر از همسران شهدا در روز دوشنبه 22 مرداد 97 به  اردوی یک‌روزه در اردوگاه شهید هاشمی نژاد مشهد اعزام شدند.
وی در پایان خاطرنشان ساخت: این اردو باهدف ایجاد انگیزه و افزایش نشاط و شادابی خانواده‌های معظم ایثارگران و همچنین ساماندهی اوقات فراغت این عزیزان انجام پذیرفت.
گفتنی است ازجمله برنامه‌های این اردوی یک روزه، مولودی خوانی، برگزاری کلاس آموزش خانواده با محوریت موضوع جوان، ازدواج و مهارت‌های زندگی با حضور غیاثی‌نژاد رئیس اداره مددکاری بنیاد خراسان رضوی، برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی و اهدای جوایز به برندگان و ...بود.
انتهای پیام/

سكينه پورتقي خبرنگار ايثار رضوي در مشهد مقدس کلمات کليدی: ایثار رضوی، بنیاد، منطقه یک، مشهد، خراسان رضوی، اردو، بانوان ،
کد مطلب: 255278