همسران آزادگان فاتحان قله های صبر و انتظار هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۶
مدیرکل بنیاد استان در همایش تجلیل از همسران آزادگان استان، همسران آزادگان را نیمه پنهان ایثارگری عنوان و افزود شما همسران آزادگان فاتحان قله‌های صبر و انتظار هستید.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ همایش همسران آزادگان استان با حضور مدیرکل بنیاد استان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین می‌رسیدی مدیر حوزه علمیه فیضیه قم، عظیمی نماینده آزادگان استان، رئیس بنیاد شهرستان شهرکرد و همسران معزز و معظم آزادگان استان در مجتمع فرهنگی لاله شهرکرد برگزار شد.
 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در این همایش با تبریک 26 مردادماه به‌عنوان روز بازگشت آزادگان قهرمان به میهن اسلامی و بیان رنج و سختی‌هایی که این عزیزان در دوران اسارت متحمل شدند، گفت: نام‌گذاری این روز به‌عنوان بزرگداشت آزادگان سرافراز شاید بهانه ایست برای نشان دادن قسمتی از مقام و عظمت این عزیزان زیرا امروز روز تمام لاله‌های خونینی است که واژه‌ها سر تعظیم فرود می‌آورند در مقابل مردانگی مردان خدا که جان‌برکف شدند و از خود گذشتند.
وی افزود، 26 مردادماه روز مردان سال‌های غیرت و آزادمردی و مردان بی‌ادعاست. آنانی که ندای حق‌طلبی «هل من ناصر ینصرنی» پیرمرادشان را لبیک گفتند و مردانه در مقابل تمام جهان ایستادگی کردند تا پرچم کشور عزیزمان همیشه برافراشته باشد و به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله): صبر و استقامت آزادگان به اسلام آبرو بخشید.
نجفی همسران آزادگان را نیمه پنهان ایثارگری عنوان و افزود شما همسران آزادگان فاتحان قله‌های صبر و انتظار هستید.
 
در ادامه حجت‌الاسلام میرسیدی؛ مدیر حوزه علمیه فیضیه قم و از رزمندگان و آزاده با نه­ سال اسارت به‌عنوان سخنران مراسم ضمن خاطره گویی ابراز داشت آزادگان مصداق شجره طیبه هستند و شما همسران با عنوان آبیاری کنندگان این شجره طیبه هستید و چون با نیت پاک و اخلاقی با آن‌ها همراه شده‌اید در اجر و ثواب جهاد و ایثارگری آن‌ها شریک هستید.
وی با اشاره به فرموده آیت‌الله جوادی آملی که در هر قدمی که بیست میلیون نفر جهت سفر به کربلا برمی‌دارند خانواده شهدا، آزادگان و جانبازان شریک هستند افزود، آزادگان با استقامت و همسران آن‌ها با صبر باعث باز شدن راه کربلا شدند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 255455