رئيس بنياد گناباد
خانواده‌ شهدا پشتوانه تمام مردم ايران هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۴
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان گناباد گفت: خانواده‌های شهدا پشتوانه و باعث دلگرمی برای تمام مردم ايران هستند و بايد مقام شامخ شهدا، والدين، همسران و فرزندان آنان اداي احترام كرد.
 
به گزارش ايثار واحد خراسان رضوي، محمد شهابي چهارشنبه 24 مرداد در ديدار با جانبازان 70 درصد حسن ظريف منش، محمدرضا نوروزيان، احمد نوري‌زاده و همچنين مادران شهیدان رمضان کوهستانی و اکبر مختاری ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: خانواده‌های شهدا پشتوانه و باعث دلگرمی برای تمام مردم ايران هستند و بايد مقام شامخ شهدا، والدين، همسران و فرزندان آنان اداي احترام كرد.
وي ادامه داد: امروز در نقطه‌اي قرار گرفته‌ايم كه تمام دنيا چشم ديدن پيشرفت‌هاي ايران اسلامي پس از 40 سال را ندارد و به هر وسيله‌اي مي‌خواهد تا جلوي پيشرفت ما را بگيرد و ما نيز بايد همواره در جبهه‌هاي مختلف نگهبان نظام و آرمان‌هاي امام راحل باشيم و از خداوند متعال می‌خواهیم تا بتوانیم این مراحل سخت را با راهنمایی‌های مقام معظم رهبری به پایان ببریم.
در اين ديدارها ابراهیم‌زاده مسئول هئیت رزمندگان اسلام و جعفری سرپرست فرمانداری نيز حضور داشتند.
گفتني است شهيدان رمضان كوهستاني و اكبر مختاري در دوم تير 1342 و 15 مرداد 1342 چشم به جهان گشودند و در 25 مرداد 1361 پاسگاه زيد و 15 شهريور 1362 كاني دراز سيخ چوب به مقام رفيع شهادت نائل آمدند.
انتهاي پيام/ کلمات کليدی: ایثار رضوی، گناباد، خراسان رضوی، تجلیل،
کد مطلب: 255530