خدمت به آزادگان نعمتی بزرگ است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷
مدیر کل بنیاد آذربایجان غربی گفت: حضور در میان آزادگان و راست قامتان دفاع مقدس و خدمت به آنها نعمتی بزرگ است که به خاطر این نعمت، خداوند را شاکر هستیم.
خدمت به آزادگان نعمتی بزرگ است
 
به گزارش «ایثار»، مهدی فعال در همایش «الماس های درخشان» که به مناسب سالروز بازگشت آزادگان برگزار شد، گفت: حضور در میان آزادگان و راست قامتان دفاع مقدس و خدمت به آنها نعمتی بزرگ است که به خاطر این نعمت، خداوند را شاکر هستیم.
وی در ادامه به ارائه آماری از تعداد آزادگان سرافراز پرداخت و اظهار داشت: تعداد آزادگان در کشور حدود 43 هزار نفر است که از این تعداد، دو هزار و 45 نفر در استان آذربایجان غربی هستند و بنیاد استان، توفیق خدمت به آنها را دارد.
حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد در ادامه مراسم با تشریح تهدیدات و فرصت های اسرای ایرانی در ایام اسارت، اظهار کرد: تهدیدات مربوط به مدت اسارت، کمبود امکانات، تبلیغات سوء رژیم بعثی و انواع فشارها و شکنجه ها موجب تنزل روحیه اسرا می شود که با افزایش ارزش های دینی و اعتقادی، آموزش و حفظ قرآن مجید و برنامه های متنوع ورزشی به فرصتهایی طلایی تبدیل شد.
امام جمعه موقت تهران عنوان کرد: اسرا خودشان را برای یک اسارت طولانی آماده کرده بودند و راهبرد شان این بود که کسی نباید جا بماند و همه با هم هستند زیرا اردوگاه ها برای آزادگان به مثابه دانشگاه ایثار و مقاومت بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 256105