شهدا، جانبازان و آزادگان اسطوره‌های صبر و استقامت هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶
استاندار البرز گفت: جانبازان شهدای زنده محسوب می‌شوند و شهدا، جانبازان و آزادگان اسطوره‌های صبر و استقامت هستند که باید آن‌ها ارج نهاده و قدردان جان‌فشانی‌های آن‌ها بود.
شهدا، جانبازان و آزادگان اسطوره‌های صبر و استقامت هستند
 
به گزارش «ایثار»، محمد علی نجفی استاندار البرز، ابراهیم طاهرنژاد مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، به همراه جمعی از مسئولین و خادمان شهدا باهدف تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و به مناسبت 26 مردادماه سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی به دیدار ایثارگران و آزاده 8 سال دفاع مقدس «عمادی» و «اعتمادی» رفتند و با آنان گفتگو کردند.
نجفی در این دیدارها ضمن گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن، گفت: جانبازان شهدای زنده محسوب می‌شوند و شهدا، ایثارگران و آزادگان اسطوره‌های صبر و استقامت هستند که باید آن‌ها ارج نهاده و قدردان جان‌فشانی‌های آن‌ها بود.
استاندار البرز گفت: آزادگان عاشق بودند و عاشقانه پای آرمان‌های نظام و حفاظت از کیان کشور ایستادند. آزادگان توانستند دوران دشوار اسارت را پشت سر بگذارند و شکوه مقاومت و سرافرازی را بر صحیفه درخشان ایران اسلامی ثبت کنند.
وی با تأکید بر اینکه نوجوانان و جوانان باید صبر، بردباری و ایستادن پای نظام را از آزادگان بیاموزند، اضافه کرد: بی‌شک سال‌ها محرومیت این سرو قامتان تاریخ باعث شد که آنان امروز بیش از هر فرد دیگری در مسیر سبز موفقیت گام بردارند و الگو، اسوه و افتخار میهن خویش باشند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 256112