داخلی صفحه گیلان خبر
 
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:
اخلاص در خدمتگزاری به خانواده های شهدا و ایثارگران نصیب همگی شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۴
محسن کاظمیان معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان، در جلسه تکریم و معارفه روسای اداره تسهیلات، گلزارها و مسکن و اداره مددکاری که در دفتر کار ایشان برگزار شد، خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران به ‌عنوان یادگاران دفاع مقدس را یک تکلیف دانست و اظهار کرد: عزت و اقتدار نظام را مرهون مجاهدت شهیدان، جانبازان و ایثارگران و استقامت و شکیبایی خانواده‌های مکرم آنان هستیم.
 
به گزارش ایثار گیلان،کاظمیان خدمات رسانی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را دو هدف اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران دانست و افزود: امروز افتخار می‌کنیم که خدمتگزار ایثارگرانی هستیم که هستی خود را برای پایداری انقلاب و اسلام فدا کردند.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان خاطرنشان کرد: افتخار بزرگی است که خادمان بنیاد ،خدمتگزاران کسانی هستند که عزیزانشان در راه پیروزی و حفظ انقلاب اسلامی، جان خود را فدا کردند، یا به درجه جانبازی رسیده و یا به اسارت دشمن درآمدند.
کاظمیان، ضمن اظهار امیدواری بر اینکه باید سعی و تلاش کنیم با ارائه خدمات مطلوب سطح رضایتمندی جامعه ایثارگری را ارتقا دهیم، گفت: با دعای خیر خانواده های معظم شهدا و ایثارگران امیدواریم توفیق اخلاص در خدمتگزاری نصیب همگی شود.
در این جلسه، مهدی یونس نژاد به عنوان رئیس اداره تسهیلات، گلزارها و مسکن و سودابه بهزادی به عنوان رئیس اداره مددکاری بنیاد شهید استان معرفی شدند.
همچنین جلسه معارفه جمال صیاد رودکار به عنوان رئیس اداره ورزشی و اردویی معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان برگزار شد.
"انتهای پیام"

کد مطلب: 256340
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور