ادای احترام به‌تمامی آزادگان استان خراسان شمالی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۲
به مناسبت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن عزیز باهمت اداره کل بنیاد شهید و تمامی دستگاه‌های اجرایی استان از تمامی آزادگان استان دیدار و ادای احترام شد.
ادای احترام به‌تمامی آزادگان استان خراسان شمالی
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی در جریان طرح دیدار با آزادگان استان در هفته گذشته با همکاری دستگاه‌های اجرایی استان از 384 آزاده دیدار انجام گرفت.
در این خصوص مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در گفتگوی ویؤه خبری شبکه اترک  گفت: 26 مرداد کلبه احزانِ دل‌ها با نور یوسف‌های گم‌گشته، روشن شد تا آن‌ها که حقیقت را در چاه می‌افکنند بدانند همیشه دَلْوی برای رهایی هست صحبت از لحظه‌هایی است که توفان نشست و مردانی از سمت غرب، در غروب، چهره شستند و برای اقامه نماز در وطن، بازگشتند.
وی در ادامه گفت: گفت: ۲۶ مرداد هرسال فرصت مناسبی است برای یادآوری ایثارگری‌های آزادگان عزیز و لازم است تا این چهره‌های ماندگار صبر و مقاومت به بهترین شکل به جامعه معرفی شوند.
وی همچنین در تشریح مهم‌ترین عناوین برنامه‌های این ایام به اجرای طرح سپاس با محوریت دیدار با آزادگان اشاره کرد و گفت با تمام قوا در این هفته از تمامی آزادگان استان دیدار و ادای احترام شد.
کد مطلب: 256488