همایش تجلیل از کارمندان نمونه در کلیبر برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۳
فرماندار شهرستان کلیبر گفت: هفته دولت بهانه‌ای برای نمایش اقدامات دولت در امر خدمت‌رسانی به مردم و جامعه است و مجموعه دولت در این خدمات‌رسانی‌ها سهیم هستند و همهٔ دست‌اندرکاران نمونه و قابل‌تقدیر می‌باشند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، یکشنبه 4 شهریور 1397، به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت مقام کارمند همایش تجلیل از کارمندان نمونه ادارات با حضور امام‌جمعه، فرماندار، مسئولین و کارکنان ادارات در سالن فرمانداری کلیبر برگزار شد.
رسول خدابخش فرماندار کلیبر با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر گفت: شهیدان رجائی و باهنر دو مدیر ارزشمند بودند که اخلاق و منش آنان باید سرلوحه کار، کارمندان قرار گیرد.
 وی با تأکید بر اینکه باید با همکاری یکدیگر در جهت تقویت آرمان‌های انقلاب اسلامی بکوشیم ادامه داد: هفته دولت بهانه‌ای برای نمایش اقدامات دولت در امر خدمت‌رسانی  به مردم و جامعه است و مجموعه دولت در این خدمات‌رسانی‌ها سهیم هستند و همهٔ دست‌اندرکاران نمونه و قابل‌تقدیر می‌باشند.
خدابخش  افزود: هدف از این همایش تقدیر از زحمات یک‌ساله مدیران و کارمندان نمونه ادارات می‌باشد تا از این طریق قدردان زحمات آنان باشیم.
گفتنی است: از هومن میرزاده فرزند شهید به‌عنوان کارمند نمونه بنیاد شهید و امور ایثارگران کلیبر با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار ، آذربایجان شرقی ، کلیبر ، تجلیل ، کارمند ، نمونه
کد مطلب: 256954