داخلی صفحه گلستان خبر
 
همه ملت‌ها برای مبارزه با تروریسم متحد شوند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۸
نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان گفت: امنیت در جهان با دست‌به‌دست شدن مردم و ملت‌های دنیا برای مبارزه با تروریسم به دست خواهد آمد.
همه ملت‌ها برای مبارزه با تروریسم متحد شوند
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، به نقل از خبرگزاری تسنیم از گرگان، آیت‌الله سید کاظم نور مفیدی ظهر امروز در همایش اسوه‌های صبر با حضور خانواده‌های شهدا و جانبازان ترور در استان گلستان اظهار داشت: با گسترش تروریسم در جهان امنیت جهان به خطر افتاده است برای ایجاد امنیت در جهان باید همه دنیا دست در دست هم دهند.
وی تصریح کرد: امروزه نه‌تنها تروریسم خاتمه نیافته بلکه گسترش‌یافته است و می‌بینیم که تروریسم‌ها هجوم می‌آوردند و دولت تأسیس می‌کنند، باید مبارزه با آن را دنبال کنیم و همه جهانیان باید حضورداشته باشند.
سید کاظم نور مفیدی افزود: مسلماً عواملی سبب آن شده و باید با آن برخورد شود، یکی از این عوامل این است که برخورد دوگانه‌ای در دنیا با تروریسم می‌کنند آمریکا منافقین را گروه تروریسم معرفی می‌کند در لیست سیاه قرار می‌دهد اما زمانی که در گوشه‌کنار دنیا همایش می‌گذارند همان‌هایی که داد مبارزه با تروریسم می‌زنند در آن همایش‌ها شرکت می‌کنند و پول خرج می‌کنند.
وی تصریح کرد: در یمن چه خبر است، چرا دنیا صدایش درنمی‌آید؟ آن‌وقت ایران را که شاید نخستین و بزرگ‌ترین قربانی تروریسم باشد که 17 هزار قربانی تروریسم داشته، ازنخست وزیر تا رئیس‌جمهور و شخصیت‌های برجسته‌ای را به شهادت رسانده‌اند و ما قربانی تروریسم هستیم، ما را حامی تروریسم می‌خوانند.
وی خاطرنشان کرد: این فاجعه و تروریسم در حال سرایت به اروپا و امریکاست و قابل‌کنترل هم نیست چون خودشان بزرگ کرده‌اند، در اسلام واژه تروریسم جای ندارد و منطق اسلام ترور را باطل می‌داند، حضرت امام خمینی (ره) می‌فرمودند: ملت ما مسلم است و مسلم تروریسم نیست اما در دنیا شاهد رشد این گرفتاری هستیم.
نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان گفت: جلوی آن گرفته نشده بلکه به علت منافع سیاسی و اجتماعی پشتیبانی می‌کنند و گسترش می‌یابد و ما به آن گرفتار هستیم.
وی تأکید کرد: هرچه تروریسم توسعه پیدا می‌کند آرامش و امنیتی در دنیا از  بین می‌رود، اگر می‌خواهیم امنیت در جهان حاکم شود همه باید دست در دست هم بدهیم تا جهان از این فاجعه‌ای که دامن‌گیر آن شده خارج شود تا امنیت جهانی برقرار شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 256966