استان خراسان جنوبی ۴۵ شهید اهل سنت تقدیم انقلاب کرده است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۷
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید ناصری با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های شهدا ولایت مداری و تکلیف مداری است گفت: استان خراسان جنوبی ۴۵ شهید اهل سنت تقدیم نظام و انقلاب کرده است.
استان خراسان جنوبی ۴۵ شهید اهل سنت تقدیم انقلاب کرده است
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، سردار حسن رجب‌زاده صبح امروز در اجلاسیه شهدای اهل سنت خراسان جنوبی اظهار داشت: یاد و خاطره 2 هزار شهید خراسان جنوبی و شهدایی که این محفل به نام آنها بر پا شده و 45 شهید اهل سنت خراسان جنوبی را گرامی می‌داریم. 
وی افزود: امروز میزبان این محفل شهدا هستند که ما را نظاره می‌کنند و از علما اهل سنت و خانواده‌های شهدا که ما را در برگزاری این برنامه یاری کردند تا این محفل برگزار شود قدردانی می‌کنیم.
فرمانده قرارگاه شهید ناصری خراسان جنوبی گفت: شهدا به این مراسمات نیاز ندارند چون آنها انتخاب و گلچین شده‌اند و نزد خدا روزی می‌خورند. امروز جامعه و جوانان به فرهنگ ایثار و شهادت نیاز دارد و باید این گونه جلسات را برگزار کنیم.
رجب‌زاده گفت: از ویژگی‌های شهدا این است که آنها اخلاص داشته و به تکلیف خود عمل کردند و اینکه هر کس امروز تکلیف خود را بداند و به آن عمل کند امری مهم است و از دیگر ویژگی شهدا ولایت‌مداری است.
وی بیان کرد: خانواده‌های شهدا امروز نه تنها برای خود حقی قائل نبوده بلکه خود را بدهکار نظام می‌دانند و همه باید فرهنگ سیره شهدا را پیاده کنیم و بزرگترین رویداد فرهنگی در خراسان جنوبی رقم زنیم و این نخستین اجلاسیه است که به نام شهدای اهل سنت است و به امید آن که ما را شفاعت کنند.
کد مطلب: 257283