داخلی صفحه قم خبر
 
​استاندار قم:
خون شهدا و جانفشانی ایثارگران پشتوانه ي نظام جمهوری اسلامی ایران است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۴
خون شهدا و جانفشانی ایثارگران پشتوانه ي نظام جمهوری اسلامی ایران است
 
به گزارش ایثار به نقل از روزنامه اقتصاد آینده ویژه نامه استانی، استاندار قم ایستادگی ملت ایران در برابر اقدمات خصمانه آمريكا را مورد توجه قرار داد و گفت: خون شهدا و جانفشانی ایثارگران پشتوانه ي نظام جمهوری اسلامی ایران است.
سید مهدی صادقی استاندار قم در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار کرد: ساماندهی یادمان ها و گلزار شهدا وظیفه ای همگانی است و باید همه به وظایف خود در اين زمينه عمل کنند.
صادقی ضرورت هزینه کرد ۲۰ درصد از اعتبارات فرهنگی دستگاههای اجرایی در موضوع ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را مورد تاكيد قرار داد و اضافه کرد: توليد محصولات فرهنگي اثرگذار، المان های شهری و کلیه فعالیت های عملیاتی که در زمینه انتقال این فرهنگ به نسل های جوان و نوجوان امکان پذیر است در دستور کار قرار گیرد.
وی با اشاره به لزوم حفظ یاد و ارزش های ایثارگران و شهدا در جامعه، ادامه داد: مديران اجرایی ضمن دیدار با بازماندگان و خانواده معظم شهدا، بستر های توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در دستگاه ذیربط خود را فراهم کنند.
استاندار قم در پایان با اشاره به کارشکنی و اقدامات خصمانه آمريكا علیه ملت ایران، خاطر نشان کرد: همواره این برکت خون شهدا و جانفشانی ایثارگران بوده است که نظام جمهوری اسلامی در برابر قدرت های بیگانه ایستادگی نموده است.
اتمام پیام/
کد مطلب: 257483