داخلی صفحه گلستان خبر
 
شهیدان رجایی و باهنر، مصادیق خدمتگزاری به مردم هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳
مدیر کل بنیاد استان گلستان عنوان کرد: شهیدان رجایی و باهنر، این دو بزرگوار از مصادیق و الگوی خدمتگزاری به مردم در جامعه اسلامی هستند.
شهیدان رجایی و باهنر، مصادیق خدمتگزاری به مردم هستند
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، علی اصغر فاضلی در نهمین جلسه شورای معاونین ضمن تبریک دهه امامت و ولایت هفته دولت و روز کارمند، کارکنان دستگاه‌های اجرایی و بویژه خادمین بنیاد را سرمایه‌های اجتماعی قلمداد کرد که در صف اول خدمت به جامعه ایثارگری قرار دارند.
فاضلی با بیان اینکه گام برداشتن در سایه همدلی درجهت کسب رضایت حداکثری جامعه ایثارگری از اهداف بنیاد بشمار می‌رود، گفت: بزرگ‌ترین سرمایه هر دستگاه رضایتمندی جامعه هدف آن است و حضور مسئولین در بین جامعه ایثارگری مصادیق بارز خدمت به این قشرعزیز است.
وی ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، این دو بزرگوار را مصادیق الگوی خدمتگزاری به مردم در جامعه اسلامی بیان کرد.
فاضلی بزرگ‌ترین سرمایه هر دستگاهی را نیروی انسانی آن دانست که مهم‌ترین بخش نسل جوان است.
وی اظهار داشت: امروز دنیا به خلاقیت و پشتکار جوانان ایران اسلامی پی برده است و این افتخار بزرگی برای کشور محسوب می‌شود.
این مقام مسئول با بیان اینکه شور ونشات جوانی یک موهبت الهی است که باید به خوبی از آن استفاده کرد تصریح کرد: به برکت شهدا و انقلاب اسلامی راه‌های ترقی و پیشرفت برای جوانان ما فراهم شده است.
مدیر کل بنیاد گلستان با بیان اینکه سرنوشت هر جامعه وابسته به جوانانش می‌باشد افزود: جوان به تربیت و توجه خاصی نیاز داشته و این موضوع یک ضرورت اساسی است.
وی با عنوان اینکه بی تردید الگو سازی شخصیت حضرت امیر المومنین علی (ع) در جامعه امروز ما نقش و جایگاه مهمی دارد گفت: جامعه امروز بیش از هر زمانی نیازمند بازشناسی و معرفی توانمندی‌های جوانان درتحولات و مناسبات اجتماعی است تا به سوی جامعه ای توسعه یافته، متوازن و برخوردار سوق داده شود.
فاضلی ضمن بیان مشخص شدن نقاط قوت و ضعف افراد ابراز داشت: توسعه و توانمند سازی منابع انسانی زمانی مسیر می‌شود که عملکرد پرسنل و سازمان مورد ارزیابی قرار گرفته شود. ارزیابی موجب انگیزش و افزایش کارایی و اثر بخشی و جلوگیری از وقوع جرم و فساد کارکنان خواهد شد.
مدیر کل بنیاد ضمن تقدیر از تلاش کلیه همکاران در سال گذشته و شش ماه اول سال 97 عنوان کرد: بنیاد استان گلستان در ارزیابی عملکرد سال 96 نیز موفق به کسب رتبه برتر شده است که جای تقدیر و تشکر از کلیه همکارن دارد.
وی در ادامه نیز از تلاش همه همکاران در برگزاری نخستین بزرگداشت بین‌المللی شهدای ترور در استان گلستان و جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مرا سمات بزرگداشت روز آزادگان تقدیر به عمل آورد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 257576