داخلی صفحه کردستان خبر
 
برگزاری سی امبن دوره مسابقات قرآنی خانواده های شاهدوایثارگر
هدف ازبرگزاری این مسابقات توسعه وترویج فرهنگ قرآنی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۱
هدف ازبرگزاری این مسابقات توسعه وترویج فرهنگ قرآنی است
 
سی امین دوره مسابقات استانی قرآن ویژه خانواده شهداوایثارگران درسنندج برگزارشد
سیدمحمد جلال زمانی، معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان در گفت‌وگو باایثار  ، هدف ازبرگزاری این مسابقات را توسعه وترویج فرهنگ قرآنی دانست  واظهارداشت  قرآن درباره امانت داری، وفای به عهد، راست گویی و بسیاری از فضایل اخلاقی مسائل مهمی را بیان کرده است که آنها را باید در زندگی سرلوحه کار خویش قرار دهیم وی افزود: مرحله شهرستانی سی‌امین دوره مسابقات قرآنی خانواده های شاهد و ایثارگر استان در اسفندماه سال گذشته برگزار گردیدکه ۶۵ نفر از منتخبان مرحله شهرستانی امروز رقابت خود را برای کسب مقام برتر و ورود به مرحله کشوری آغاز کرده‌اند.
زمانی با اشاره به برگزاری این دوره از رقابت‌ها در پنج رده سنی بیان کرد: رده‌های سنی این دوره از مسابقات قرآنی شامل ۷ تا ۱۲، ۱۲ تا ۱۵ سال، ۱۵ تا ۲۰ سال، ۲۰ تا ۳۵ سال و ۳۵ سال به بالا می باشد.
وی با اشاره به اینکه این دوره از رقابت‌ها در دو بخش بانوان و آقایان به تفکیک برگزار خواهد شد، عنوان کرد: رده‌های سنی ۱۵ سال به بالا در صورت کسب امتیاز لازم به مرحله کشوری راه می‌یابند.
معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یادآور شد: مرحله کشوری سی‌امین دوره مسابقات استانی قرآن ویژه خانواده های شاهدوایثارگر آبان ماه سالجاری در یکی از استان‌های کشور برگزار خواهدشد. 
 
کد مطلب: 257658