پیام حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی به مناسبت بازگشت جانبازان از سفر حج
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۷
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت بازگشت جانبازان معزز و خانواده معظم شهدا و ایثارگران گران‌قدر از سفر حج پیامی را صادر کرد.
پیام حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی به مناسبت بازگشت جانبازان از سفر حج
 
به گزارش «ایثار»، متن پیام حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی به این شرح است:
باریابی به حرم کبریایی خداوند متعال توفیقی است که برای عاشقان وصال به رسم بندگی حاصل می‌گردد. مُحرمان این سفر معنوی، سعی میان صفا و مروه را به قصد قربت به جای آوردند، رمی جمرات به‌سوی شیطان بزرگ داشتند و رسم عاشقی را به جان آموختند. آنان که طواف را رسیدن به بلندای ایمان، سعی در منی را حدوثی از یقین به وعده پروردگار و قربانگاه را موعد مقدس ذبح نفس اماره می‌دادند.
جانبازان معزز و خانواده معظم شهدا و ایثارگران اسوه‌های ایمان و مقاومت در این سفر عرفانی مرتبه‌ای خاص داشته‌اند چرا که آنان کسب رضای الهی و دفاع از آرمان‌های اسلام و انقلاب را سرلوحه زندگی منظور داشتند و برای پاسداشت آن از خود گذشتند و ملت شریف ایران به وجود این انسان‌های وارسته و نیک‌سرشت به خود می‌بالد.
 بازگشت جانبازان معزز و خانواده معظم شهدا و ایثارگران را از سرزمین مطهّر و منور وحی و نزول قرآن گرامی می‌دارم و ضمن آرزوی قبولی حج و طاعات و عبادات عزیزان، مراتب ارادت و احترام خود را خدمت تمامی ایثارگران معظم که توفیق زیارت خانه دوست را داشته‌اند تقدیم می‌نمایم. از پروردگار متعال عزت مستدام را برای تمام عزیزان مسألت دارم. امید که به فضل الهی توشه‌ای ناب از طهارت و بهره‌ای بی‌بدیل از زیارت بر شما عنایت گردد.
سید محمدعلی شهیدی
انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 257686