داخلی صفحه کردستان خبر
 
یادواره شهدای روستای دولاب سنندج برگزارشد
روستای دولاب را می‌توان یک قیاس کوچک از استان کردستان در مبارزه با گروهک‌های ضدانقلاب نام برد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۱
روستای دولاب را می‌توان یک قیاس کوچک از استان کردستان در مبارزه با گروهک‌های ضدانقلاب نام برد.
 
یادواره شهدای دولاب روستای سنندج برگزارشد
به گزارش خبرگزاری ایثاراز کردستان، یادواره شهدای دولاب با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس ،مدیرکل بنیادشهید استان کردستان وجمعی ازمسئولین محلی برگزارشد سردار محمدحسین رجبی در این مراسم اظهار داشت: حماسه‌هایی مانند دولاب باید برای نسل‌های آینده بیان شود تا جوانان بدانند که پدران آنها چگونه از اسلام و انقلاب دفاع کردند.
فرمانده سپاه استان کردستان اظهار کرد: روستای دولاب را می‌توان یک قیاس کوچک از استان کردستان در مبارزه با گروهک‌های ضدانقلاب نام برد.
وی ادامه داد: 5400 شهید استان کردستان و هزاران تن شهید غیربومی این استان نتیجه دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و آب و خاک کشور است و این باعث به وجود آمدن معجزه‌ای به نام امنیت پایدار شده است.
فرمانده سپاه استان کردستان خاطرنشان کرد: توطئه جدیدی که دشمنان بعد از شکست در جنگ تحمیلی و ترورها و گروهک‌ها و ... برای ایران برنامه‌ریزی کرده است جنگ اقتصادی است که راه انداخته و بلوکه کردن دارایی‌های کشور در خارج است که ما اطمینان داریم این توطئه نیز با هوشیاری مردم شکست خواهد خورد.
وی ادامه داد: در همه مبارزات پیروزی ازآن ایران است زیرا ایرانی‌ها با قدرت ایمان و اعتقاد قلبی که در راه دین دارند بر همه توطئه‌ها فائق می‌آیند.خاطرنشان می سازد در ۲۵ اسفندماه سال هزاروسیصدوشصت  ۱۸نفر از مردم این روستا درراه حفاظت وپاسداری از آرمانهای نظام مقدس اسلامی توسط گروهکهای ضد انقلاب به شهادت رسیدند.
کد مطلب: 257933