خدمت به جامعه ایثارگری از توفیقات الهی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۶
مدیرکل بنیاد استان در ملاقات عمومی با ایثارگران گفت: خدمت به جامعه ایثارگری از توفیقات الهی است که خداوند بر ما منت نهاده و این افتخار را نصیب ما نموده است و ما قدردان این موضوع هستیم.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ ملاقات عمومی مدیرکل و معاونین ستادی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با جامعه ایثارگری در دفتر مدیرکل برگزار شد.
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان اذعان داشت: خدمت به جامعه ایثارگری از توفیقات الهی است که خداوند بر ما منت نهاده و این افتخار را نصیب ما نموده است و ما قدردان این موضوع هستیم.
مدیرکل بنیاد استان در این ملاقات با تأکید بر اینکه خانواده شاهد و ایثارگر تمام هستی خود ازجمله سلامتی و عزیزان خود را فدای آرامش و امنیت این مرزوبوم نمودند گفت: تمام خدمتی که ما به جامعه ایثارگری ارائه می‌دهیم، ذره‌ای از مجاهدت‌های این عزیزان و سختی‌هایی که در این راه متحمل شدند را جبران نخواهد کرد.
فریبرز نجفی در این ملاقات با تأکید بر اینکه هدف از تشکیل بنیاد شهید و امور ایثارگران به دستور حضرت امام خمینی (ره) فقط رسیدگی به امور ایثارگران و رفع نیازهای این عزیزان است، گفت: ما هرچه داریم به برکت مجاهدت شهدا و این عزیزان داریم و باید سختی‌هایی که بر این عزیزان واردشده است را با رفع نیازهای مادی و معنوی این قشر گرامی در حد توان جبران نماییم.
وی افزود: تمام همکاران ما در استان موظف هستند خود را وقف رفع مشکلات این عزیزان نمایند و در جهت آسایش این قشر معزز تمام توان خود را بکار بندند و از ظرفیت‌های موجود در این راستا استفاده نمایند.
گفتنی است در این دیدارها، تعداد 47 نفر از ایثارگران استان مسائل و مشکلات خود را مطرح و مسئولین مربوط دستورات لازم را به‌منظور تسریع در خدمت‌رسانی و روند امور اداری خانواده شاهد و ایثارگر صادر کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 257937