عزت، استقلال و حاکمیت ملی کنونی ثمره جانفشانی جانبازان است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۶
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران، ایثار، عزت، استقلال و حاکمیت ملی کنونی ملت را ثمره جانشفانی و دلاوری‌های جانبازان و ایثارگران دانست و گفت: شهدا و ایثارگران با نثار جان خود و گذشت و ایثاری مثال‌زدنی درس بزرگی به ما دادند.
عزت، استقلال و حاکمیت ملی کنونی ثمره جانفشانی جانبازان است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران همراه با عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد و رضا رجبی دولت‌آبادی معاون بهداشت و درمان بنیاد شهرستان های تهران در دیدار با جانباز ۶۰ درصد «حیدر تنهایی» و صدیقه فریدونی مادر شهید «ماشاالله نظری»، اظهار داشت: دیدار با ایثارگران و جانبازان یک وظیفه دینی و ملی است.
وی با اشاره به دلاوری‌های جانبازان و ایثارگران بیان کرد: ایثارگران در شرایط خاصی که کشور مورد هجمه بود با نثار جان خود به ایثار بزرگی دست زدند و دنیا را در حیرت این ایثار و از جان‌ گذشتگی گذاشتند.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران، ایثار، عزت، استقلال و حاکمیت ملی کنونی ملت را ثمره جانشفانی و دلاوری‌های جانبازان و ایثارگران دانست و افزود: شهدا و ایثارگران با نثار جان خود و گذشت و ایثاری مثال‌زدنی درس بزرگی به ما دادند که باید الگوگیری از آن‌ها را در اولویت قرار دهیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 258001
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...