دیدار خبرنگار روزنامه جام جم با مادر شهید مرادبدیع دهقان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۲
سوژه هایی همچون شهید مرادبدیع دهقان با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی مزار، در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مفهوم ایثار،الگوی بسیار شاخصی برای مردم جامعه به خصوص جوانان و نوجوانان نسل امروز می باشد.
دیدار خبرنگار روزنامه جام جم با مادر شهید مرادبدیع دهقان
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، روز سه شنبه سیزدهم شهریورماه 97 با حضور خبرنگار روزنامه جام جم تهران و رئیس بنیادشهید و امورایثارگران شهرستان هیرمند از خانواده شهید معزز مراد بدیع دهقان درمنزل دیدار و دلجویی شد.
درحاشیه این دیدار گفتگو و مصاحبه ای توسط خبرنگار روزنامه جام جم ازمادر و همسر شهید صورت گرفت.سوالاتی در خصوص زندگی نامه  شهید اعم از ویژگیهای اخلاقی، رفتاری و شاخصه های وی با پدر و مادر و همسر و فرزندان داشت.
همچنین درخصوص احساس خانواده با توجه به اینکه مزار شهید درآن سوی دیوار مرزی و درغربت می باشد و مشکلاتی که برای زیارت مزار شهید معزز وجود دارد.
خبرنگار اعزامی در ادامه افزود: سوژه هایی همچون شهید مرادبدیع دهقان با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی مزار، در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مفهوم ایثار، جانفشانی و ازخود گذشتگی از جان و مال و دل کندن از خانواده برای عزت، سربلندی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران و آرمانهای انقلاب بازبان قابل وصف نیست و ویژگی های این شهید الگوی بسیار شاخصی برای مردم جامعه به خصوص جوانان و نوجوانان نسل امروز می باشد. در پایان ابراهیمی رئیس بنیادشهید شهرستان ضمن خسته نباشید و خداقوت ازحرکت جهادی خبرنگار روزنامه جام جم تهران به جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تقدیر و تشکر نمود.
 
کد مطلب: 258194
 
 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...