مسئول رسیدگی به امور ایثارگران سازمان میراث فرهنگی و صنایع گردشگری کشور
خدمت به خانواده ایثارگران توفیق الهی است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۲
دیدار مسئول رسیدگی به امور ایثارگران سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور باجانباز شاغل در اداره میراث فرهنگی شهرستان مرزی هیرمند
خدمت به خانواده ایثارگران توفیق الهی است.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، روز سه شنبه سیزدهم شهریور ماه 97 از جانباز شاغل به کار در اداره میراث فرهنگی شهرستان مرزی هیرمند در منزل دیدار و تجلیل به عمل آمد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان هیرمند ضمن اعلام این خبرگفت: در این دیدار مسئول رسیدگی به امور ایثارگران سازمان میراث فرهنگی و صنایع گردشگری کشور، مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع گردشگری استان و رئیس میراث فرهنگی شهرستان هیرمند حضور داشتند.
ابراهیمی افزود: در این دیدار گلشن مسئول رسیدگی به امورایثارگران میراث فرهنگی و صنایع گردشگری کشور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و رشادت های ایثارگران و جانبازان و فداکاریهای آنان تقدیر و برحل مشکلات آنان تاکید داشت
ایشان همچنین ضمن تقدیر از خادمین خدمت گذار که به این قشر معزز  در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمت به جامعه ایثارگری تلاش می نمایند، اظهار داشت خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران توفیق بزرگی ست که خدا نصیب هرکسی نمی کند.
مدیرکل میراث فرهنگی استان نیز اظهارداشت ایثارگران حق بزرگی برگردن ما دارند و امنیت و آسایش امروز ما مرهون از خود گذشتگی و جانفشانی آنان می باشد.
کد مطلب: 258195