داخلی صفحه گیلان خبر
 
معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:
شهدای شاخص از طریق رسانه ها معرفی شوند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۹
محمدرضا داوطلب در کارگاه آموزشی آشنایی با شیوه ها و ابزارهای نوین خبررسانی با تاکید بر اطلاع رسانی فعالیت های بنیاد شهید و امور ایثارگران، اظهار کرد: رسانه ها در خط مقدم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و بازگو نمودن رشادت ها و ایثارگری های دوران دفاع مقدس برای نسل جدید جامعه هستند.
 
به گزارش ایثار گیلان،داوطلب، روابط عمومی‌ ها را یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی دانست که باید در زمینه ترویج و نهادینه‌سازی فرهنگ ایثار و شهادت فعالیت کنند و افزود: ترویج فرهنگ شهید و شهادت بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد.
این مسئول فرهنگی، حوزه فرهنگ را تماما روابط عمومی دانست و خاطرنشان کرد: رسالت ما در بنیاد شهید و امور ایثارگران یک رسالت فرهنگی بوده و روابط عمومی یکی از شاخصه های فرهنگی است.
داوطلب، با بیان اینکه کار کردن در روابط عمومی عشق و علاقه می خواهد، گفت: رابطین خبر باید فرستنده و گیرنده باشند و نسبت به انعکاس برنامه های فرهنگی به ویژه یادواره های شهدا اقدام کنند.
معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان، خواستار معرفی شهدای شاخص استان از طریق رسانه ها شد و اضافه کرد: اگر امروز کشور ما در بین منطقه‌ای که تمام آن در آشوب و مشکل است، در ‌‌نهایت ثبات قرار دارد، به واسطه خون شهدا و فداکاری ایثارگران است.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 258424
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...