داخلی صفحه کردستان خبر
 
جلسه کمیته ایثارگران هفته دفاع مقدس برگزارشد
دفاع مقدس برگ زرینی از تاریخ انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۷
دفاع مقدس برگ زرینی از تاریخ انقلاب اسلامی است
 
به گزارش ایثار از کردستان، رضا نجفی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان در کمیته ایثاگران هفته دفاع مقدس استان اظهار کرد: عطرافشانی مزار شهدا بهانه ای است برای زدودن زنگار فراموشی از وجود خودمان تا یاد و راه شهدا را هیچگاه فراموش نکنیم.
وی افزود: دفاع مقدس برگ زرینی از تاریخ انقلاب اسلامی است که ملت ایران از تمام اقشار مختلف جامعه در این دوران پا به پای هم از این آب و خاک دفاع کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان بیان کرد: دفاع مقدس عرصه را برای اتحاد و همبستگی هرچه بیشتر ملت ایران ایجاد کرد که در سایه این اتحاد توانستند دشمنان نظام را با شکستی جبران ناپذیر مواجه کنند.
وی اعلام کرد: دفاع مقدس دفاع از ارزش‌ها بود چراکه مردانی برای حفظ دین و آرمان‌های اسلامی با خدا معامله کردند و در وصایا بر آرمان‌هایشان که همان اتحاد و انسجام و پیشبرد نظام اسلامی است، تأکید داشتند.
نجفی عنوان کرد: هفته دفاع مقدس فرصتی است تا باری دیگر با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کنیم و یاد ایشان را زنده نگه داریم
 وی در ادامه به برنامه‌های اجرایی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان در هفته دفاع مقدس اشاره کرد و یادآور شد: برگزاری زنگ ایثار و شهادت، نصب بنر و پلاکادر، غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس، تجلیل از ایثارگران شاغل در ادارات و ... در طول این هفته برگزار می‌شود.
کد مطلب: 258437
 
 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...