داخلی صفحه یزد خبر
 
اطلاعیه بنیادشهید و امورایثارگران به مناسبت شهادت «حاج احمد افخمی عقدا»
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۸
در پی شهادت جانباز 70درصد یزدی «حاج احمد افخمی عقدا» بنیادشهید و امورایثارگران با صدور اطلاعیه ای این واقعه را تبریک و تسلیت گفت.
اطلاعیه بنیادشهید و امورایثارگران به مناسبت شهادت «حاج احمد افخمی عقدا»
 
به گزارش «ایثار یزد» در پی شهادت جانباز 70درصد یزدی «حاج احمد افخمی عقدا» بنیادشهید و امورایثارگران با صدور اطلاعیه ای این واقعه را تبریک و تسلیت گفت.
در این اطلاعیه آمده است:
شهادت عزت ابدی است
 «حاج احمد افخمی عقدا» از جانبازان هشت سال دفاع مقدس شامگاه شنبه 17 شهریور پس از تحمل سال‌ها درد و رنج ناشی از مجروحیت، دعوت حق را لبیک گفت و به درجه رفیع شهادت نائل آمد. وی از رزمندگان فعال در دوران دفاع مقدس بود که پس از پایان جنگ تحمیلی از پای ننشست و در قامت کارمندی وظیفه شناس خدمت به همشهریان را پیشه کرد.
این شهید والامقام تا آخرین لحظات زندگی دست از ایثار برنداشت و حتی پس از شهادت با اهدای اعضای پیکر مطهر خویش جان دوباره ای به تعدادی از افراد نیازمند بخشید.
بنیاد شهید و امور ایثارگران با تبریک و تسلیت شهادت این جانباز سرافراز از عموم مردم ولایت مدار دارالعباده دعوت کرد در مراسم تشییع و بزرگداشت که به همین مناسبت منعقد می گردد همچون همیشه حضوری با شکوه داشته باشند و با آرمان های والای شهدا و امام شهیدان تجدید عهد و پیمان کنند.
شایان ذکر است مراسم تشییع شهید حاج احمد افخمی دوشنبه 19 شهریورساعت 17 از میدان بسیج اردکان آغاز و پس از انتقال پیکر مطهرش به زادگاهش عقدا از ساعت 18 در این شهر تشییع و در گلزار شهدا در کنار هم رزمان شهیدش به خاک سپرده خواهد شد .
همچنین  مراسم بزرگداشت ایشان سه شنبه 20 شهریور از ساعت 5/7 الی 5/9 صبح از طرف نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز یزد، استاندار محترم ، بنیاد شهید و امور ایثارگران و سپاه الغدیر استان برگزار خواهد شد.
مردم شهید پرور عقدا نیز به مدت چهار شب از دوشنبه 19 شهریور در مسجد جامع این شهر بعد از نماز مغرب و عشا یاد و خاطره این جانباز شهید را گرامی خواهند داشت.

 
کد مطلب: 258481