داخلی صفحه کرمان خبر
 
در درگیری با اشرار مسلح " احمدجزینی زاده " به شهادت رسید
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۳
شب گذشته استوار دوم احمدجزینی زاده در اثر اصابت گلوله اشرار مسلح در شهرستان میناب به شهادت رسید.
در درگیری با اشرار مسلح " احمدجزینی زاده " به شهادت رسید
 
به گزارش ایثار کرمان، شب گذشته 17 شهریور 97 استوار دوم احمد جزینی زاده از مأموران انتظامی شهرستان میناب از توابع استان هرمزگان در حین گشت زنی در منطقه توکهور آن شهرستان، با اشرار مسلح درگیر و به شهادت رسید.

محمدرضا حسنی سعدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان ضمن اعلام این موضوع ادامه داد: این سرباز فداکار در سال 1369 در شهر بم به دنیا آمد و در زمان شهادت تنها 28 سال سن داشت. او که جزو مأموران انتظامی شهرستان میناب بود به همراه جمعی از همکاران مشغول گشت زنی در منطقه توکهور شهرستان میناب بودند که با اشرار مسلح مواجه و درگیر می‌شوند و در این درگیری احمد جزینی زاده و یکی از همکارانش به نام خلیل محمودی به درجه رفیع شهادت نائل‌آمده‌اند.

وی در ادامه بیان داشت: پدر این شهید بزرگوار، آقای ضرغام جزینی زاده نیز از جانبازان 25 درصد دوران دفاع مقدس می‌باشند که اینجانب شهادت فرزند برومندشان را به ایشان تبریک و تسلیت می‌گویم.

طبق هماهنگی به‌عمل‌آمده مقرر شد پیکر این شهید فردا دوشنبه 19 شهریور 97 در استان هرمزگان تشییع و سپس به شهرستان بم انتقال یابد تا در روز سه شنبه 20 شهریور 97 همزمان با اول محرم  تشییع و جهت تدفین به گلزار شهدای روستای دریجان بم منتقل گردد.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 258545