به همت بنیاد سبزوار برگزار شد
بهره مندی بانوان ایثارگر سبزواری از کلاس آموزش خانواده
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۷
کلاس‌های آموزش خانواده ویژه همسران شاهد و ایثارگر سبزواری با هدف تقویت ارتباط اعضای خانواده با یکدیگر برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، کلاس‌های آموزش خانواده ویژه همسران شاهد و ایثارگر سبزواری دوشنبه 19 شهریور با هدف تقویت رابطه و  ایجاد صمیمیت در بین اعضای خانواده در بنیاد شهیدو امورایثارگران این شهرستان با حضور حجت الاسلام مسلم فروزانفر مدرس حوزه و دانشگاه برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام فروزانفر با اهمیت خواندن آموزش فرزند خانواده در جامعه امروزی گفت: خانواده اولین جایگاه زندگي، تربیت و نیز اولین آموزشگاه فرزند پس از تولد است که اساس شخصیت او در آن شکل می‌گیرد، لذا بایستی برای تربیت و صحیح فرزندان خانواده را مهیا و مناسب حالشان بسازیم تا آنچه را که  می‌خواهیم در آینده داشته باشیم.
وی بر صمیمیت اعضای خانواده با یکدیگر تاکید کرد، افزود: نمی‌توان انتظار داشت بدون داشتن یک محیط مناسب فرزندی بسیار خوب تربیت کنیم، پس برای تربیت صحیح باید خود و خانوده را با این کار مجهز کنیم.
حجت الاسلام فروزانفر سیره زندگی شهدا را الگوی مناسب تربیت حانواده معرفی کردو اظهار داشت: تشکیل خانواده به واسطه نیاز به پیوند روانی و عاطفی انسان‌ها که ریشه در خصوصیات فطری دارند صورت می‌گیرد، لذا شکل گیری نهاد مقدس خانوده با ازدواج شروع می‌شود و لازمه آن وجود آرامش و عدم اختلال است و اگر به این آرامش تزلزل ایجاد شود نتیجه آن بجز نگرانی برای همه افراد خانواده چیز دیگری نخواهد بود.
گفتني است شهرستان سبزوار 945 شهيد، 3156 جانباز و 265 آزاده را تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.
انتهاي پيام/
 
جلال كرابي خبرنگار ايثار رضوي در شهرستان سبزوار کلمات کليدی: ایثار رضوی، سبزوار، تکریم ایثارگران، کلاس، خراسان رضوی، آموزش خانواده، بانوان، شاهد و ایثارگر
کد مطلب: 258572
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور