داخلی صفحه گیلان خبر
 
مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر شهرستان فومن
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۵
علم و تقوا باید در کنار یکدیگر قرار گیرند.
 
به گزارش ایثار گیلان مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر شهرستان فومن به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان ظهر روز دوشنبه ۱۹ شهریور ماه ۹۷ با حضور فرماندار شهرستان و‌ نماینده مردم شریف فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی برگزار شد. محمدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فومن ضمن تشکر از مدعوین گزارشی از برنامه تجلیل و اهداف آن بیان نمود.
فرماندار شهرستان فومن ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس از تلاش‌های همسران شهدا برای تربیت فرزندانی شایسته تجلیل بیان کرد : خوشبختانه ظرفیت خوبی در بین خانواده‌های شهدا و ایثارگر وجود دارد که در عرصه های علمی، پزشکی و آموزشی شاهد آن هستیم.
حجت‌الاسلام افتخاری ، نماینده مردم شریف فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با بیان اینکه جامعه به جوانان نخبه نیاز دارد، ادامه داد : علم و تقوا باید در کنار یکدیگر قرار گیرند.
 وی بر لزوم کنار هم قرار گرفتن تعهد و تخصص تأکید نموده و وجود اختلاس و فساد را نشان از عدم تعهد و‌تدین دانست.
وی خواستار استفاده از ظرفیت جوانان متخصص فومنی در عرصه‌های مدیریتی شد و افزود: امیدواریم بتوانیم از این دوران که دشمن جنگ اقتصادی را به ما تحمیل کرده از امانتی که شهدا در اختیار ما قرار داده اند حفاظت کنیم.
 
گفتنی است در پایان از دانش آموزان ممتاز شاهد تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام
کد مطلب: 258747