داخلی صفحه یزد خبر
 
استاندار یزد: نهال انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و ایثارگران تناور شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۶
استاندار یزد در دیدار با خانواده جانباز شهید «حاج احمد افخمی عقدا» گفت: نهال انقلاب به برکت خون شهیدان و ایثارگری رزمندگان، جانبازان و آزادگان امروز در چهلمین سال استقرار خود به درخت تناوری تبدیل شده است.
استاندار یزد: نهال انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و ایثارگران تناور شد
 
به گزارش «ایثار یزد» محمود زمانی قمی استاندار یزد به همراه محمدعلی طالبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یکشنبه‌شب ۱۸ شهریورماه در منزل «احمد افخمی عقدا» حضور یافت و ضمن دیدار و گفت‌وگو با خانواده این ایثارگر رشید اسلام و دفاع مقدس با قرائت فاتحه، به مقام این شهید والامقام ادای احترام کرد.
استاندار یزد شهید افخمی را همکاری پرتلاش، مجاهدی شجاع، جانبازی فداکار و انسانی شریف و اخلاق مدار خواند و گفت: این شهید والامقام با اهدای اعضای خود، دفتر زندگی خویش را به زیبایی تکمیل نمود و الگوی ماندگاری برای همگان شد.
زمانی قمی خاطرنشان کرد: نهال انقلاب به برکت خون شهیدان و ایثارگری رزمندگان، جانبازان و آزادگان امروز در چهلمین سال استقرار خود به درخت تناوری تبدیل‌شده است و نباید اجازه دهیم با توطئه‌های دشمنان و بدخواهان نظام خدشه‌ای به آرمان‌های مقدس شهیدان وارد شود.
جانباز شهید «حاج احمد افخمی عقدا» در ۱۹ دی‌ماه ۱۳۶۵ و در جریان عملیات کربلای پنج، در منطقه عملیاتی شلمچه از ناحیه چشم و سر مورد اصابت ترکش قرار گرفت و به‌افتخار جانبازی نائل آمد.
کد مطلب: 258755
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...