نشست هم اندیشی مدیرعامل موسسه ایثار کشور با بنیاد استان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۱
جلسه هم اندیشی مدیرعامل و معاون موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار کشور با مدیرکل و اعضای شورای اداری بنیاد استان برگزار شد.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ جلسه هم اندیشی مدیرعامل و معاون موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار کشور با مدیرکل و اعضای شورای اداری بنیاد استان برگزار شد.
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان ضمن تقدیر از ارتباط خوب، تعامل و همکاری بین بنیاد و موسسه ایثار استان عنوان کرد:  موسسه ایثار در راستای خدمت‌رسانی ورزشی و فرهنگی به عموم خصوصا خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر فعالیت خود را آغاز  و مسئولین مربوطه در راستای جلب رضایت این قشر معزز باید نهایت سعی و تلاش خود را نمایند.
مدیرکل بنیاد استان گفت: موسسه ایثار جزء موسسه‌های موفق کشور می‌باشد و اولین موسسه‌ای است که همراه و همدل با بنیاد بوده و در فعالیت‌های اساسی بنیاد شرکت داشته است که در این راستا خدمات ارزنده‌ای را به جامعه معزز ایثارگری ارائه نموده و موفق به جلب رضایت این عزیزان شده است.
پور حاج رضایی مدیرعامل موسسه ایثار ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و تقدیر از بنیاد استان گفت: بنیاد استان چهارمحال و بختیاری به‌عنوان بنیاد برتر در پیشبرد اهداف موسسه بیشترین همکاری را با مرکز داشته است.
وی خاطرنشان کرد:  وظیفه موسسه ایثار، حفظ و نگهداری مجتمع‌های متعلق به بنیاد است و به عنوان یک موسسه خودگردان هزینه‌های حاصله از این اماکن در جهت امور داخلی، فرهنگی و ورزشی ایثارگران صرف می شود.
انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 258873