داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
دیدار عمومی مدیرکل بنیاد شهید با خانواده های شاهد و ایثارگر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۱
دیدار عمومی مدیرکل بنیاد شهید با خانواده های شاهد و ایثارگر
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز سه شنبه مصادف با 20 شهریور ماه 97 ، پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان در یک دیدار عمومی با جمعی از خانواده های شاهد و ایثارگر این استان بصورت چهره به چهره ملاقات و نسبت به رفع مشکلات این عزیزان دستورات لازم به معاونت های مربوطه صادر نمودند .
پاکدامن در این دیدارها با عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن دهه اول محرم عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین اظهار داشت : شهدا و ایثارگران با عشق و خلوص نیت به امام راحل (ره) و انقلاب و دفاع از خاک میهن اسلامی پا به عرصه جهاد و شهادت نهادند و در این راه فداکاری کردند که هفته دفاع مقدس یادآور حماسه و مقاومت این عزیزان است .
این مقام مسئول خدمت به جانبازان – خانواده های معظم شهداء و آزادگان را بعنوان افتخاری بزرگ یاد کرد و به رسیدگی هرچه بیشتر به این عزیزان و رفع مشکلات آنان تاکید نمود .
پاکدامن با تجلیل از فداکاریهای شهدا و ایثارگران در طول دوران 8 سال دفاع مقدس و با اشاره به اینکه سربلندی و پیروزی امروز ملت قهرمان ایران و همیشه در صحنه مختلف بین المللی ازخودگذشتگی مقاومت ایثار این عزیزان در میدان های نبرد یاد کرد . گفت : ما خادمان شما در بنیاد شهید و امورایثارگران در زمینه خدمت رسانی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد .
 انتهای پیام ./  
 
کد مطلب: 258903