داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:
جایگاه خانواده معظم شهدا بسیار بالا و ارزشمند است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۶
سرافرازی این ملت به برکت خون شهدا و دعای خانواده های آنهاست.
 

عبدالله پاکاری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در دیدار با والدین شهید «بهمن قهرمانی»، اظهار کرد: شهدا با ایثار و فداکاری خود، آرامش و امنیت را برای جامعه به ارمغان آوردند و همه ما همه مدیون آنها هستیم.
به گزارش ایثار گیلان،پاکاری با بیان اینکه امروز آرامشی که بر سراسر میهن عزیز اسلامی مان سایه افکنده از برکت خون شهیدان انقلاب و جان بر کفان آن دوران است، افزود: راه شهادت همچنان باز است و هنوز می بینیم که جوانان پاک این میهن برای حفظ این کشور جان خود را فدا می کنند.
این مقام مسئول، جایگاه خانواده معظم شهدا را بسیار بالا و ارزشمند دانست و تصریح کرد: سرافرازی این ملت به برکت خون شهدا و دعای خانواده های آنهاست.
مدیرکل بنیاد گیلان، یکی از ویژگی های خانواده های شهدا را صبر و بردباری دانست و گفت: شما پشتوانه مستحکم نظام مقدس جمهوری اسلامی هستید.
پاکاری یادآور شد: خاطرات ایثارگری شهدا برای همیشه در قلب مردم ایران جاودانه خواهد ماند، چون ما هر چه داریم از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است و دعای خیر این عزیزان به مسئولان نیرو می دهد تا در خدمت مردم باشند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان همچنین با جانباز آزاده «جاوید ماهپور» و با جانبار 35 درصد «شهریار وحدتی» دیدار کرد.
انتهای پیام
 
کد مطلب: 258956