داخلی صفحه همدان خبر
 
سومین کمیسیون تعیین درصد جانبازان استان همدان برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۷
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امورایثارگران استان همدان گفت: سومین کمیسیون تعیین درصد جانبازان استان همدان توسط پزشکان متخصص چشم ، شیمیایی و داخلی برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد همدان، پنجشنبه 22 شهریورماه  دکتر شعبانیان در خصوص برگزاری سومین کمیسیون تعیین درصد جانبازان استان همدان که با حضور ناصر عارف  مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان همدان در موسسه توانبخشی فرهنگی ورزشی ایثار همدان برگزار شد، ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدا... الحسین (ع) اظهار کرد: سومین کمیسیون تعیین درصد جانبازان استان  توسط پزشکان متخصص برگزار شد تا وضعیت جسمی جانبازان به صورت دقیق مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.
وی با بیان اینکه این کمیسیون با هدف تعیین وضعیت و افزایش درصد جانبازان استان برگزار شد، افزود: پزشکان متخصص متقاضیان را برای تعیین درصد  و یا افزایش درصد جانبازی مورد معاینه قرار ‌دادند.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امورایثارگران همدان بیان کرد: در این کمیسیون مجروحیت جانبازان توسط متخصصان اعصاب و روان، اورتوپد، چشم، شیمیایی، جراح عمومی، داخلی و پزشک عمومی مورد بررسی قرار گرفت.
وی با شاره به اینکه روند رسیدگی به امور جانبازان متقاضی تعیین و افزایش درصد جانبازی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر انجام شد تاکید کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۲۵۰ پرونده جانبازان متقاضی در این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت.
شعبانیان در پایان خاطر نشان کرد: پس از اتمام این کمیسیون پرونده‌های جانبازان برای ثبت درصد و ادامه مراحل تعیین و افزایش درصد به کمیسیون پزشکی مرکزی در تهران ارجاع تا نتیجه نهایی آن مشخص شود.


 
کد مطلب: 259080
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...