داخلی صفحه ایلام خبر
 
خدمتگزاری به خانواده‌های شهدا و ایثارگران افتخار است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: خدمتگزاری به خانواده‌¬های معظم شهدا و ایثارگران افتخارآفرین بوده و علاوه بر وظیفه اداری و انسانی ذخیره‌¬ای برای آخرت است.
خدمتگزاری به خانواده‌های شهدا و ایثارگران افتخار است
 
به گزارش ایثار از «ایلام»، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) که در بنیاد استان برگزار شد، ضمن تسلیت و تعزیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، اظهار داشت: خوشا به حال مادران و همسران شهدا و ایثارگر که با تأسی از حضرت زینب (س)، ادامه‌دهنده راه شهدای والامقام بوده و یادوخاطره این عزیزان را در جامعه زنده نگه می‌دارند.
 وی بابیان اینکه هدف و فلسفه نهضت عاشورا، فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر بود، یاد آور شد: امام حسین (ع) کاری کرد که مکتب اسلام همیشه در همه جای دنیا ساری و جاری باشد و تا قیامت نهضت عاشورا زنده بماند و پویایی اسلام از درس‌های قیام عاشورا است.
مدیرکل بنیاد ایلام شهدا را ادامه‌دهنده راه سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) عنوان کرده و افزود: بصیرت و بیداری شهدا عامل پیروزی این عزیزان در تمام عرصه‌ها بود.
سلیمان رستمیان تصریح کرد: شهدا با تأسی از امام حسین (ع) ثابت کردند که اگر خدای‌نکرده خطری متوجه نظام و انقلاب اسلامی باشد، از همه‌چیز خود می‌گذرند و بالاترین هستی خویش، یعنی جان خود را در این راه تقدیم می‌کنند و این درسی است که امام حسین (ع) ویارانش به ملت بزرگوار ایران اسلامی داده‌اند.
وی همچنین ضمن قدردانی از تلاش‌ها و زحمات همسران جانبازان، ابراز داشت: یکی از پیام‌های نهضت عاشورا، وفاداری بود که شما این کار را نسبت به شهدا و جانبازان عزیزتان انجام می‌دهید و در این راه خستگی‌ناپذیر هستید.
 رستمیان تأکید کرد: خدمتگزاری به خانواده­های معظم شهدا و ایثارگران افتخارآفرین بوده و علاوه بر وظیفه­ای اداری و انسانی ذخیره­ای برای آخرت است و اجر آن نزد خداوند محفوظ می‌باشد.
مدیرکل بنیاد ایلام با
 بیان اینکه خون شهدای والامقام و صبر و بردباری خانواده‌های معزز آنان، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان به ارمغان آورده است خاطرنشان کرد: خدمت به خانواده­های معظم شهدا و جانبازان که درراه خدا از جان خود، خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و عبادت محسوب می‌شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 259102
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...