کمیسیون پزشکی بنیاد در 5 استان برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۷
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های خراسان شمالی، کردستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و گلستان خبر داد.
کمیسیون پزشکی بنیاد در 5 استان برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، غلامرضا طائبی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد در استان خراسان شمالی گفت: این کمیسیون روز 15 شهریور با حضور 6 نفر از متخصصین، دبیر و 2 کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند.
وی افزود: کمیسیون پزشکی حق پرستاری والدین شهدا در استان کردستان نیز در تاریخ 5 شهریورماه تشکیل شد و تعداد 336 پرونده توسط تیم تخصصی مورد بررسی قرار گرفت.
همچنین کمیسیون پزشکی حق پرستاری والدین شهدا در روزهای 15 و 16 شهریور در استان آذربایجان غربی  تشکیل شد و 363 فقره پرونده مورد بررسی قرار گرفت.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد در استان آذربایجان شرقی گفت: این کمیسیون در تاریخ 25 شهریور با حضور 6 نفر از متخصصین، دبیر و 2 کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی، توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند. همچنین 618 فقره پرونده مربوط به کمیسیون حق پرستاری والدین شهدای این استان نیز در تاریخ‌های 26 و 27 شهریور مورد بررسی قرار گرفت.
طائبی ادامه داد: کمیسیون پزشکی تعیین درصد استان گلستان نیز در تاریخ 15 شهریورماه با حضور 7 نفر از متخصصین، دبیر و 2 کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی، توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 259117