داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد کمیجان:
امنیت و آبادانی کشور مرهون و مدیون خون پاک شهدا است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۱
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان كميجان در عیادت از فرزند شهید والامقام اسلامعلی داودی گفت: امنیت و آبادانی کشور مرهون و مدیون خون پاک شهدا است .
 
به گزارش ایثار واحد "استان مركزي"، پرويز اميدي با بیان اینکه، تلاش همه ما در راستای خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است، تاکید کرد: این خانواده‌ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه‌های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیار بزرگ محسوب می‌شود.
رئیس بنیاد کمیجان امنیت و آبادانی کشور را مرهون و مدیون خون پاک شهدا دانست و افزود: «توسعه و پیشرفت کشور و عزت و اقتدار نظام در سایه جانفشانی‌های شهدای والامقام و از خود گذشتگی آنها حاصل شده است.»
امیدی اظهار کرد : پدران، مادران و همسران و فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان که با صبر و شکیبایی ، زمینه آرامش خاطر برای رزمندگان فراهم کردند تا آنها با خیال راحت در جبهه ها حضور داشته باشند تا مانع تجاوز آنها به سرزمین اسلامی شوند. به همین خاطر ما امروز وظیفه داریم خدمتگزار این عزیزان باشیم.
رئیس بنیاد کمیجان در این دیدار ضمن پیگیری روند معالجه و درمان فرزند شهید، از کادر پزشکی و درمانی بیمارستان در راستای تسریع در روند بهبود این عزیزان تقدیر بعمل آمد.
گفتنی است این دیدار عصر  روز جمعه 23 شهریور ماه 97  با حضور  پرویز امیدی رئیس بنیاد شهید کمیجان و همکاران بنیاد شهید کمیجان  در بیمارستان ولیعصر انجام شد.  
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 259123