داخلی صفحه مرکزی خبر
 
بنیاد اراک:
آئین رونمایی از سنگ مزار شهید محمد زراستوند در اراك برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۷
مراسم رونمايي از سنگ مزار شهید محمد زراستوند با حضور گسترده خانواده های شهدا و ایثارگران در گلزار شهدای اراک برگزار شد .
 
به گزارش ایثارواحد "استان مركزي" مصطفي دادوند سرپرست بنیاد اراک  در حاشيه ی این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام، شهادت را سعادت ابدی نامیدند که خداوند متعال روزی بهترین بندگان خود می کند.
وی با تاکید بر لزوم زنده نگه داشتن راه و رسم شهدا از مسئولان خواست در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برنامه ریزی کنند.
سرپرست بنياد بيان كرد: : شهدا با لبیک به ندای امام راحل در جبهه های حق علیه باطل حضور پیدا کرده و با تمام وجود از کیان کشور دفاع کردند.
دادوند ادامه داد: رزمندگان اسلام با حضور در جبهه های نبرد حق علیه از همه داشته های خود گذشتند و خالصانه جان عزیز خود را در راه ارزش های انقلاب و نظام تقدیم کردند.
وي اظهار کرد: ملت ایران به خصوص جوانان باید بدانند که اقتدار و صلابت کشور به برکت خون شهدا است بنابراین آحاد جامعه باید از پایمردی آنان الگوگیری کنند.
گفتني است عصر روز پنجشنبه 22 شهريور 97 مراسم رونمايي از سنگ قبر شهيد محمد زراستوند با حضور جمعي از مسئولين و خانواده شاهد و ايثارگر در یادمان شهدای گمنام گلزار شهدای اراک برگزار شد.
انتهاي پيام /
کد مطلب: 259127