داخلی صفحه مرکزی خبر
 
سرپرست بنياد اراك:
در مراسم اهل بیت(ع) بر ترویج فرهنگ ايثار و شهادت تاکید شود
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۹
سرپرست بنياد اراك گفت : در مراسم اهل بیت(ع) بر ترویج فرهنگ ايثار و شهادت بیش از گذشته باید تاکید شود .
 
به گزارش ايثار واحد "استان مركزي"‌ ،مصطفي دادوند در مراسم عزاداري درمسجد ساعت گفت: در مراسمات مذهبی که به مناسبت ولادت یا شهادت معصومین علیهم السلام برگزار می شود باید بر ترویج فرهنگ ايثار و شهادت و الگوگیری از سيره شهدا تاکید شود.
وی بيان كرد: چرا که امروزه بیش از هر زمان جامعه اسلامی نیازمند الگوبرداری ازسیره شهدا درشیوه و سبک زندگی است و بیشتر مشکلات اجتماعی و فرهنگی به دلیل فاصله گرفتن از فرهنگ ايثار و شهادت و آموزه های دینی و مکتب اهل بیت(ع) می باشد .
سرپرست بنياد تصريح كرد: تنها راه نجات جامعه اسلامی عمل به فریضه عظیم امر به معروف و نهی از منکر و نهادینه کردن سیره اهل بیت(ع) و سبک زندگی شهدا در جامعه است.
دادوند خاطرنشان کرد: بزرگترین پیامی که دفاع مقدس در بین مردم دارد انسجام و وحدت درجامعه و خودباوری برای سازندگی و استقلال کشور است که در سال های پس از جنگ با وجود تحریم های اقتصادی و توطئه های متعدد نرم دشمن، در سایه بصیرت مردم حاصل شده است.
سرپرست بنياد در پايان گفت: شهدا با اهدای خون خود به تمام آزادمردان جهان درس عزت و سعادتمندی آموختند و هر ایرانی که خواهان سعادت دنیا و آخرت باشد باید با الگوگیری از شهیدان مسیر زندگی خود را بپیماید.
گفتني است روز پنجشنبه 23 شهريور 97 مراسم عزاداري سيدو سالار شهيدان آقا ابا عبداله الحسين(ع) با حضور مسئولين و خانواده هاي شهدا در مسجد ساعت برگزار شد .
انتهاي پيام /
 
کد مطلب: 259130