داخلی صفحه مرکزی خبر
 
سرپرست بنياد اراك:
صبر جانبازان و خانواده آنان، غیرقابل توصیف است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۶
سرپرست بنياد اراك گفت : صبر و استقامت جانبازان و خانواده های صبورشان، غیرقابل توصیف است.
 
به گزارش ايثار واحد "استان مركزي" ،مصطفي دادوند در ديدار از جانباز 50% رضا قادري گفت: صبر و استقامت شما جانبازان در برابر مشکلات و سختی‌ها ستودنی است و بایستی این سیره برای مسوولان و مردم الگویی باشد و همه از آن درس بگیرند.
وي با بیان اینکه صبر و استقامت جانبازان و همسران آنان غیرقابل توصیف است، گفت: شما عزیزان نه تنها در هشت سال دفاع مقدس، متحمل سختی شدید بلکه بعد از نایل شدن به مقام جانبازی نیز با سختی‌ها دست و پنجه نرم می‌کنید.
سرپرست بنياد تصريح كرد :خداوند توفیق دهد ادامه دهنده راه شما باشیم و ان شاء الله برای کشور و نظام جمهوری اسلامی بتوانیم مثمر ثمر بوده و خدمت کنیم.
وی با اشاره به اینکه جانبازان، یادگاران روزهای عشق و حماسه‌اند، اظهار کرد: جانباز یادآور حماسه دلاور مردانی است که با لبخند خود بر زخم‌های ناشی از اصابت تیر و ترکش نام زیبای عباس (ع) را در کربلا زنده می‌کنند و در وفاداری به ولی زمان خود پایدارند.
دادوند با بیان اینکه جانبازان هشت سال دفاع مقدس با نهایت فداکاری و از خودگذشتگی حماسه های بی‌بدیلی را رقم زدند، ادامه داد: این حماسه ها همواره در صفحه روزگار به عنوان الگویی بی‌نظیر خواهد درخشید.
گفتني است صبح روز شنبه 24 شهريور 97 ديدار از جانباز 50 % رضا قادري با حضور رئيس بنياد اراك و كارشناس ارشد اداری ومالی انجام شد .
انتهاي پيام /
کد مطلب: 259134
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...