داخلی صفحه ایلام خبر
 
تجلیل از دانش آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر آبدانان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۷
مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر در اداره آموزش و پرورش شهرستان آبدانان برگزار شد.
تجلیل از دانش آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر آبدانان
 
به گزارش ایثار از «آبدانان»، طی آئینی با حضور محمد میرزایی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبدانان، محمد پیری مدیریت آموزش و پرورش آبدانان در محل آموزش و پرورش شهرستان از دانش آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر سال تحصیلی 97 _ 96 شهرستان آبدانان تجلیل و قدردانی شد.
 محمد میرزایی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبدانان در این مراسم گفت. گفت: فرزندان شاهد و ایثارگر باید نخبه در علم و تحصیل و ترازهای بالای دانش باشند و بخش عمده‌ای از این مسیر در دست خود دانش آموزان است که در آبادانی میهن اسلامی به ایفای نقش بپردازند.
میرزایی یادآور شد: همه ما مدیون خون شهدا و ایثارگران هستیم و باید در جهت اهداف والای آن‌ها قدم برداریم و راه آن‌ها را ادامه دهیم چراکه ادامه راه پرافتخار شهیدان و ایثارگران برای فرزندان نوید موفقیت و پیروزی در تمامی مراحل زندگی بخصوص تحصیل است.
وی بابیان اینکه در این انتخاب معیارهایی مانند معدل بالا و رشته تحصیلی موردتوجه قرارگرفته است، گفت: ارتقای انگیزه این دانش آموزان برای ادامه تحصیل در مقاطع بالا، تشویق سایر دانش آموزان در کسب علم و دانش و شناسایی استعدادها تأثیرگذار است. 
انتهای پیام/


 
کد مطلب: 259150
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...