داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
برنامه‌های هفته دفاع مقدس در کمیته ایثارگران کرمانشاه
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۶
معاون فرهنگی بنیاد کرمانشاه، از برگزاری مراسم گل‌باران مزار مطهر شهدای والامقام در پنجم مهرماه، همزمان با هفته دفاع مقدس خبر داد.
برنامه‌های هفته دفاع مقدس در کمیته ایثارگران کرمانشاه
 
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» کمیته ایثارگران استان کرمانشاه به‌منظور تدوین برنامه‌های هفته دفاع مقدس صبح امروز 24 شهریورماه با حضور نمایندگان دستگاه‌های اداری استان تشکیل جلسه داد.
در ابتدای این نشست خسرو شهیدی معاون فرهنگی بنیاد استان با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره تمامی شهدای والامقام ایران اسلامی را گرامی داشت.
معاون فرهنگی بنیاد کرمانشاه گفت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها، ایثارگری‌ها و حماسه‌های بهترین فرزندان این مرزوبوم است که آسایش و امنیت را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند.
شهیدی افزود: هفته دفاع مقدس درواقع پاسداشت دلاور مردانی است که نظام، انقلاب و کشور مدیون ازخودگذشتگی‌های آنان است و ما نیز باید در این ایام شکوهمند با تجلیل و قدردانی از رشادت‌های فرزندان برومند این آب‌وخاک، گامی هرچند ناچیز در ادای دین به آنان برداریم.
وی در ادامه به تشریح برنامه‌های اجرایی این هفته پرداخت و از گل‌باران مزار مطهر شهدای والامقام در روز پنج‌شنبه پنجم مهرماه ساعت 00 /11 صبح، به صدا درآوردن زنگ مدارس همزمان با بازگشایی مراکز آموزشی، تجلیل و سرکشی از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، برگزاری نمایشگاه‌های عکس و فیلم، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی، ویزیت رایگان، اردوهای تفریحی یک‌روزه و چندین برنامه فرهنگی دیگر خبر داد.
گفتنی است: در این نشست هریک از نمایندگان دستگاه‌های اداری نظرات، پیشنهادها و برنامه‌های اجرایی خود را در این هفته بیان کردند.


انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 259152