خانواده های شهدا چشم و چراغ و ولی نعمت کشور هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۹
معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در سرکشی از خانواده شهید مدافع حرم محمدحسن قاسمی گفت: خانواده های شهدا چشم و چراغ و ولی نعمت کشور هستند.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با حضور در منزل شهید مدافع حرم محمدحسن قاسمی با خانواده این شهید دیدار کرد.
این سرکشی با حضور استاندار، نماینده مردم شهرستانهای شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، رئیس بنیاد شهرستان شهرکرد و سایر مسئولین انجام شد.
ابتدا مدیرکل بنیاد استان به بیان اینکه استان بیش از 2400 شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نموده است گفت استان در دفاع از حریم اهل بیت تعداد 13 شهید تقدیم نوده تا آنجا که اولین شهید مدافع حرم کشور و اولین شهید جامعه پزشکی کشور مربوط به استان چهارمحال و بختیاری است.
در ادامه پدر گرانقدر شهید قاسمی ضمن بیان خاطراتی از زندگی شهید طریقه حضور در سوریه و شهادت وی نیز مطالبی عنوان کرد.
در ادامه معصومه ابتکار ضمن سپاسگزاری از خانواده معزز شهید قاسمی گفت: خانواده های شهدا چشم و چراغ و ولی نعمت کشور هستند.
وی افزود مسئولین و مردم باید از خانواده شهدا درس بگیرند زیرا آنها نقش بسیاری در آرامش و آسایش مردم دارند.
ابتگار ابراز داشت هر کس که پیرو رهبر و ولی زمان خود باشد بی شک بخشی از زندگی وی صرف مبارزه خواهد شد لذا تلاش ما  مسئولین باید در شان حکومت و خانواده شهدا باشد که پیرو واقعی ولی زمان خود هستند.  
گفتنی است شهید محمدحسن قاسمی از شهدای مدافع حرم استان و اولین شهید جامعه پزشکی کشور است که در سال 1395 به دست نیروهای تکفیری داعش به شهادت رسید.
انتهای پیام/
 

 
کد مطلب: 259185
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...