داخلی صفحه مازندران خبر
 
برگزاري نشست مديران امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاههاي منطقه دو در بهشهر مازندران
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۳
چهارمين نشست مديران امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاههاي منطقه ۲ كشور با موضوع بررسي قوانين ، شهريه ... در بهشهر مازندران برگزارشد

به گزارش ايثار واحد مازندران،چهارمين نشست مديران امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاههاي منطقه ۲ كشور با حضور مشاور وزير علوم در امور دانشجويان شاهد و ايثارگر و مسئولين دانشگاههاي منطقه ،رئيس و معاون فرهنگي بنياد شهيد شهرستان درسالن شهيد كابلي دانشگاه علم و فناوري بهشهر مازندران برگزار گرديد.

دكتر محمدزاده مشاور وزير علوم در امور دانشجويان شاهد و ايثارگر به بيان اهميت فرهنگ ايثار و شهادت و وظيفه خطيري كه از اين حيث بر دوش جامعه علمي به دانشجويان شاهد و ايثارگر مي باشد را يادآور شد.

سپس دبيرمنطقه ۲ ،مدير كل امور دانشجويان جامعه هدف در وزارتخانه و مشاور وزير علوم در امور ايثارگران ، هر يك به نقطه نظرات و بيان ديدگاهها ، و تشريح موجود پرداخت.

نمايندگان دانشگاههاي منطقه ۲ ضمن بيان نقطه نظرات و ديدگاهها در خصوص قوانين و لوايح، به موضوعات شهريه ،استاد مشاور و عدم شفافيت برخي از قوانين موجود مطالبي را بيان كردند.

دكتر علي محبي مشاور وزير در خصوص ديون دانشگاههاي دولتي مواردي را بيان كرد. در اين جلسه رئيس بنياد به تشريح سياست ها و اقدامات صورت گرفته در ارتباط با دانشجويان شاهد و ايثارگر پرداخت.

انتهاي پيام/

کد مطلب: 259215