تقویت بنیه اعتقادی نوجوانان و جوانان هدف اصلی کلاس‌های قرآنی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۸
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کلیبر گفت: قرآن و عمل به تعالیم اسلامی و آموزه‌های دینی تنها راه مصونیت در برابر انحراف‌ها و آسیب‌های اخلاقی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، مصطفی معصوم زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کلیبر در جمع قرآن آموزان ایثارگر این شهرستان با تأکید بر لزوم توجه بیشتر به قرآن در همهٔ ابعاد زندگی خاطرنشان کرد: فهم و عمل به قرآن، مایهٔ قوت، اقتدار و عزت شما خواهد شد و مسیر زندگیتان را معنوی و قرآنی می‌کند.
وی بابیان اینکه افرادی که با قرآن و نهج‌البلاغه انس دارند در جامعه از احترام و جایگاه اجتماعی خوبی برخوردار هستند گفت: قرآن و عمل به تعالیم اسلامی و آموزه‌های دینی تنها راه مصونیت بشر در برابر انحراف‌ها و آسیب‌های اخلاقی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است.
معصوم زاده افزود: جوانی که مسیر زندگی خود را در جهت قرآن قرار می‌دهد قادر خواهد بود سرمایهٔ گران‌بهای عمر خود را به‌خوبی در جهت پیشرفت و کمال مدیریت کند چون در پرتو قرآن به فشرده بودن زمان و ارزش آن پی می‌برد .
یادآوری می‌شود؛ شنبه 24 شهریور 1397، رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران کلیبر از کلاس‌های قرآنی این بنیاد بازدید و با اهدای لوح تقدیر از کارشناس قرآنی و قرآن آموزان این بنیاد تجلیل کرد.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان شرقی ، کلیبر ، کلاس،قرآن
کد مطلب: 259220