داخلی صفحه قزوین خبر
 
رییس بنیاد تاکستان:
تکریم از خانواده‌های شهدا وظیفه‌ی مسوولان است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۵
دیدار با خانواده‌های شهدا و تکریم از مقام والای آنها وظیفه‌ی همه‌ی مسوولان است.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، در راستای برگزاری کنگره ملی بزرگداشت 3 هزار شهید استان قزوین، جواد طاهرخانی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تاکستان به همراه فرماندهان سپاه و مسوولان شهرستان از خانواده‌های شهدا دیدار کردند.
این دیدارها از خانواده‌های شهید جواد طاهرخانی، شاهرخ رحمانی، جعفر عبادی، عیسی طاهرخانی و ایرج نژادبهرام صورت گرفت.
در این دیدارها طاهرخانی ضمن احوالپرسی و تکریم خانواده‌های شهدا گفت: در راستای برگزاری کنگره 3 هزار شهید قزوین خدمت خانواده‌های شهدا رسیدیم تا ضمن دعوت از این قشر معظم جامعه برای حضور در این کنگره، از مقام والای شما عزیزان تجلیل کنیم.
وی با بیان اینکه دیدار با خانواده‌های شهدا و تکریم از مقام والای آنها وظیفه‌ی همه‌ی مسوولان است، افزود: این دیدارها موجب دلگرمی خانواده‌ها و تجدید روحیه‌ی مدیران برای خدمت‌رسانی بیشتر به مردم می‌شود.
در ادامه دیدارها امیرعلی حسینیانی فرمانده سپاه ناحیه امام علی(ع) شهرستان تاکستان یاد و خاطره‌ی شهدا را گرامی داشت.
وی گفت: دیدار با خانواده‌های شهدا افتخار بزرگی است و در انجام آن تلاش می‌کنیم تا این عزیزان بدانند که صبر و استقامت آنها مورد تجلیل و تکریم ماست.
در ادامه این دیدارها بهرامعلی کشاورزقاسمی معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تاکستان به بیان زندگی‌نامه و خاطرات شهدا پرداخت و افزود: رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهیدان در هشت سال دفاع مقدس ستودنی است.
گفتنی است: در این دیدارها مسوولان از مقام والای خانواده‌های شهدا با تقدیم هدایایی تجلیل کردند.
 
کد مطلب: 259223