داخلی صفحه قزوین خبر
 
جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) قزوین:
والدین شهدا اسوه‌های صبر و ایثارند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۱
والدین شهدا اسوه‌های صبر و ایثارند و بایستی به عنوان الگوهای برتر به آحاد جامعه معرفی شوند.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، در راستای برگزاری کنگره ملی بزرگداشت 3 هزار شهید استان قزوین، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین، سرهنگ عباس برزگر جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین و جمعی از مسوولان با خانواده‌های شهدا دیدار کردند.
این دیدارها با خانواده‌های شهیدان عبدالله و علی زال‌بیگی، علی و محمدرضا کریمی و احمد و محمود زندی، عماد و خلیل گوینده، بالا و فرهاد حسینعلی، قربانعلی و کاظم کوچک تبار، قربان و قدرت الله حدادی و همسر شهید صدرالدین منهجی صورت گرفت.
در این دیدارها، جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: امنیت و آرامشی که امروز در کشور ماست مرهون رشادت‌ها و ایثارگری‌های خانواده‌های شهداست.
این مسوول افزود: همه‌ی مردم و مسوولان قدردان فداکاری‌های خانواده‌های شهدا در هشت سال دفاع مقدس هستند و در تجلیل و تکریم آنها اهتمام ویژه دارند.
برزگر با بیان اینکه والدین شهدا اسوه‌های صبر و ایثارند و بایستی به عنوان الگوهای برتر معرفی شوند، گفت: امروز آحاد جامعه بایستی از سیره و منش شما عزیزان درس گیرند تا در اعتلای نظام جمهوری اسلامی نقش‌آفرینی کنند.
وی با اشاره به اینکه کنگره ملی بزرگداشت 3 هزار شهید استان قزوین در 24 آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود، افزود: در راستای برگزاری این کنگره برنامه‌های متفاوتی از جمله دیدار با خانواده‌های شهدا که یکی از مهمترین برنامه‌هاست، انجام می‌شود.
در ادامه این دیدارها، حقایق‌پور نیز یاد و خاطره‌ی شهدا را گرامی داشت و از خانواده‌های شهدا برای حضور در کنگره ملی بزرگداشت 3 هزار شهید استان قزوین دعوت به عمل آورد.
در دیدارهای یاد شده مسوولان با اهدای هدایایی از مقام والای خانواده‌های شهدا تجلیل کردند.
گفتنی است: دیدار با خانواده‌های شهدا از مهمترین برنامه‌های کنگره ملی بزرگداشت 3 هزار شهید استان قزوین می‌باشد که با همت مسوولان آغاز شده و در حال اجراست.
کد مطلب: 259259
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...