داخلی صفحه البرز خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز:
رشادت‌های رزمندگان و جانبازان در هشت سال دفاع مقدس امنیت امروز ایران اسلامی را رقم‌زده است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: رشادت‌های رزمندگان و جانبازان در هشت سال دفاع مقدس امنیت امروز ایران اسلامی را رقم‌زده است.
رشادت‌های رزمندگان و جانبازان در هشت سال دفاع مقدس امنیت امروز ایران اسلامی را رقم‌زده است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز اردوی تفریحی و درمانی جانبازان 70 درصد قطع نخاعی استان البرز شنبه 24 شهریورماه باهدف پایش سلامت تخصصی با حضور ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، محمد کریمی معاون بهداشت و درمان و دیگر خادمان شهدا در محل باغ طوبی محمد شهر کرج برگزار که در طی آن جانبازان علاوه بر آموزش‌های موردنیاز در بخش‌های تخصص ازجمله ویزیت، انجام آزمایش‌های لازم و نوار قلب و... توسط پزشکان متخصص و عمومی مورد معاینه قرار گرفتند.
ابراهیم طاهرنژاد در این مراسم با آرزوی سلامتی برای تمامی جانبازان و یادگاران دفاع مقدس و تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام گفت: رشادت‌های رزمندگان و جانبازان در هشت سال دفاع مقدس امنیت امروز ایران اسلامی را رقم‌زده است.
وی افزود: ما به‌عنوان یک تکلیف و وظیفه اصلی خود می‌دانیم که خدمت خانواده‌های شهدا و ایثارگران رسیدیم تا بتوانیم به آن‌ها ادای دین کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه تصریح کرد: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران صادقانه‌ترین و الهی‌ترین خدمت است و افتخار ما است که خدمتگزاران این قشر عزیز هستیم.
طاهرنژاد در ادامه با اشاره به اینکه پایش سلامت تخصصی برای حفظ و ارتقاء سطح سلامتی جانبازان اقدامی لازم و ضروری است گفت: آموزش یکی از نیازهای اساسی جانبازان در جهت بهبود شرایط روحی، روانی و جسمانی برای بالا بردن امید به زندگی و کیفیت زندگی بهتر این عزیزان است.
وی در ادامه جانبازان را محور مقاومت و ایثار دانست و گفت: جانبازان بهترین هستی خود را برای امنیت و پیشرفت امروز ما هدیه کرده و انقلاب و اسلام گذاشتند و ما نیز موظفیم در خدمت آنان باشیم تا شاید بتوانیم قسمتی از مشکلات آنا را برطرف سازیم.
 
کد خبر 97/352
انتهای پیام/
کد مطلب: 259288