داخلی صفحه مازندران خبر
 
پيام آوران ايثار، راويان فرهنگ ايثار و شهادت هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۶
مدير كل بنياد مازندران در همايش پيام آوران ايثار در مجتمع فرهنگي ايثار در ساري گفت: پيام آوران ايثار، راويان واقعي فرهنگ واقعي ايثار و شهادت هستند
پيام آوران ايثار، راويان فرهنگ ايثار و شهادت هستند
 
به گزارش ايثارواحدمازندران ، هدايت مظلومي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران پيش از ظهر امروز بيست و پنج شهريور ماه در همايش پيام آوران ايثار كه با حضور اعضاي اين موسسه و سرپرست معاونت فرهنگي بنياد كه در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگي ايثار در ساري برگزارشد ضمن تسليت ايام سوگواري و پر حزن و اندوه حضرت اباعبد الله الحسين(ع) و ياران با وفايش و گراميداشت ياد و نام شهداي ايران اسلامي بويژه 10 هزار و 400 شهيد استان گفت: شهدا با تأسي از سيره حماسي حسيني و عاشورايي ، بزرگترين افتخار را در هشت سال دفاع مقدس در تاريخ براي ميهن اسلامي رقم زدند.
مظلومي با اشاره به مفهوم ايثارگري و جايگاه ايثار و شهادت اظهارداشت: سيره ايثارگري مبتي بر كرامت انساني و مكارم اخلاقي بنا شده است. وي افزود: شهدا و ايثارگران در تبعيت از اين فرهنگ ديني و اسلامي ، به جايگاه رفيع و والاي شهادت دست يافتند.
وي با تأكيد بر تقويت مخاطب شناسي در پيام آوران ايثارگفت: شما عزيزان كساني هستيد كه رخدادهاي دوران 8 سال دفاع مقدس را درك كرديد و بهترين افراد براي انتقال فرهنگ جهاد و ايثار در جامعه به شمار مي رويد.
مظلومي تصريح كرد:امروز شما بايد بدنبال مخاطبين نسل سوم و چهارم انقلاب باشيد كه جنگ را درك نكردند و پيام فرزندان اين مرز و بوم كه در آن حماسه عظيم، جانشان و عضوي از بدن خويش را تقديم نظام كردند به درستي به آيندگان منتقل گردد.
مدير كل بنياد مازندران اظهارداشت: شيوه بيان مطالب به مخاطب به گونه اي باشد كه تأثير مثبت داشته باشد و مفاهيم ايثار و شهادت به خوبي به مخاطبين رسانده شود.
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران در خصوص آگاهي بخشي به جامعه ايثارگري، آشنايي پيام آوران ايثار به ضوابط و قوانين مربوط به ايثارگران ... مطالبي را عنوان كرد.
مدير كل بنياد مازندران در پايان اين همايش به سئوالات تعدادي از پيام آوران ايثار در خصوص خدمات جامع ايثارگري پاسخ داد.
حجت الاسلام شعباني رئيس دفتر پيام آوران ايثار مازندران در خصوص اهداف اين همايش،ترويج فرهنگ ايثار و شهادت ، رسالت و وظيفه اين موسسه در قبال شهدا ...موضوعاتي را مطرح كرد.
در اين همايش ، پيام آوران ايثار، نقطه نظرات و ديدگاههاي خود را در ارتباط با موضوعات مختلف بيان داشتند.
 اين همايش به همت معاونت فرهنگي بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران برگزارگرديد.    
انتهاي پيام/
کد مطلب: 259310