داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
کسب رتبه برتر دستگاه‌های اداری استان توسط بنیاد کرمانشاه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۹
مدیرکل بنیاد کرمانشاه به‌عنوان مدیر دستگاه برتر درزمینهٔ امربه‌معروف و نهی از منکر از دست امام‌جمعه کرمانشاه لوح سپاس دریافت کرد.
کسب رتبه برتر دستگاه‌های اداری استان توسط بنیاد کرمانشاه
 
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» در مراسمی که صبح امروز با حضور حضرت آیت اله مصطفی علما نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه، در تالار اجتماعات برق کرمانشاه برگزار شد، از حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه تجلیل شد.
در این مراسم باشکوه که به مناسبت فرارسیدن هفته امربه‌معروف و نهی از منکر و تجلیل از دستگاه‌های پیشتاز در این دو فریضه الهی برگزار شد، آیت اله علما در سخنانی فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر را زمینه‌ساز تربیت دینی و تربیت اخلاقی رفتاری انسان دانست.
امام‌جمعه کرمانشاه گفت: امربه‌معروف و نهی از منکر برای آن است که انسان بیدار شود و در صراط مستقیم قرار گیرد و به این وسیله تربیت‌شده و گام در مسیر درست بگذارد.
نماینده ولی‌فقیه در استان افزود: اگر امام حسین (ع) با قیام تاریخ‌ساز خود در مقابل یزید جنایتکار ایستادگی کرد و خودش را فدای بشریت کرد، برای آن بود که اقامه عدل و داد کند.
وی در پایان از تلاش‌های مسئولین دستگاه‌های اداری استان که در برپاداشتن این دو فریضه الهی تلاش کرده‌اند تقدیر و تشکر کرد.
در پایان این نشست با اهدای لوح از حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری به‌عنوان مدیر دستگاه برتر و رئیس شورای امربه‌معروف و نهی از منکر بنیاد و نیز پروین چراغی به‌عنوان دبیر شورای امربه‌معروف و نهی از منکر بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه قدردانی شد.


انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 259312