داخلی صفحه مرکزی خبر
 
بنیاد ساوه:
جلسه كارگروه ساماندهي گلزار شهداي شهرستان ساوه برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۲
رئیس بنیادساوه گفت:جلسه کارگروه ساماندهی گلزار شهدای شهرستان ساوه به ریاست سرپرست حوزه امور عمرانی فرماندار و مسئولین دسنگاهای اجرایی در محل فرمانداری تشکیل گردید.
 
به گزارش ایثارواحد”استان مرکزی”، کریم رسولی ضمن توصیف جایگاه اخروی شهیدان تصریح کرد: شهدا کسانی بودند که در اوج مردانگی و گذشت، تمام داشته‌هایشان را برای حفظ و حراست از خاک ایران اسلامی در طبق اخلاص گذاشته اند و تكريم و تعظيم شهيدان گام بلندي در راستاي احياي ارزش‌هاي مكتب توحيد و عدالت است.
وی با بیان اینکه شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند، خاطرنشان کرد: تلاش در راستای ترویج روحیه ایثار و شهادت و حرکت در مسیر اهداف شهدا  و انتقال آن به نسل های آینده وظیفه بزرگی بر گردن تمام مسئولین و مردم شهیدپرور ایران اسلامی است.
وی افزود: امیدواریم به یاری حق تعالی با تکمیل پروژه های ساماندهی و اقدامات فرهنگی در این حوزه بتوانیم یاد و خاطره شهدای عزیز را بیش از پیش گرامی بداریم، چرا که پاسداشت ایثار و جانفشانی شهدای گرانقدر ضروری بوده و باید مورد توجه مسئولین قرار گیرد.
گفتنی است در این جلسه هماهنگی های لازم با ادارات ذیربط شهرستان جهت کمک و مساعدت نسبت به ساماندهی گلزار شهدا در نقاط شهری و روستایی معمول گردید.
گفتنی است این جلسه روز شنبه 24شهریور در محل فرمانداری انجام شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 259321