داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد ساوه:
جانبازان افتخارآفرینان و گنجینه های معنوی تاريخ هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳
رئيس بنیاد ساوه در محفل صميمي ديدار با جانبازان گفت:جانبازان افتخارآفرینان و گنجینه های معنوی در تاریخ انقلاب اسلامی هستند که ایران اسلامی همیشه به وجود آنها می بالد.
 
به گزارش ایثارواحد"استان مرکزی "،کریم رسولی هدف  از این دیدار را ارج نهادن به فداکاری های جانبازان عزیز برشمرد و افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران برای ما ومسئولان روحیه بخش و موجب پشت‌گرمی، تلاش و فعالیت بیشتر است.
رسولی گفت: جانبازی، مدال افتخاری است که پروردگار این نعمت گرانقدر و ارزشمند را به افراد مخلص و با ایمان خود عنایت می‌کند.
وی با اشاره به اینکه دیدار با جانبازان بر روحیه افراد می‌افزاید گفت: آمده‌ایم از جانبازان روحیه بگیریم چراکه این بزرگ‌مردان معلمان همیشگی صبر و مقاومت هستند و تا همیشه می‌شود از ایثار آنان درس‌هایی ماندگار گرفت.
وی خاطر نشان کرد: اجر زحمات و مشقات امروز جانبازان عزیز و خانواده های گرامیشان بدون شک ادامه جهاد در راه خدا و دارای اجر بزرگی است.
وی افزود: کسانی که در راه خدا جهاد کرده و صابران در دنیا در آخرت سرافراز زندگی می کنند و به فرموده خداوند متعال در قران کریم، صلوات و رحمت خداوند براین بندگان راشامل می شود.
وی افزود: هیچ پاداش و تقدیری نمی تواند جبران  کار بزرگ  جانبازان که همان بذل جان و سلامتی خویش است را  بنماید و در حقیقت خود خداوند است که  قدردان این عمل بزرگ می باشد.
گفتنی است این دیدار روز یکشنبه 18شهریور در منزل جانباز70درصدسیدرسول موسوی  انجام شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 259322