داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد ساوه:
متولیان ساماندهی گلزارهای شهدا در تسريع امور بكوشند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۵
رئیس بنيادساوه از ساماندهی گلزار مطهر شهدای روستای مرقکان خبردادوافزود: متولیان ساماندهی گلزارهای شهدا در تسريع امور بكوشند.
 
به گزارش ايثار واحد"استان مركزي"، کریم رسولی گفت: گلزارهای شهدا زیارتگاههاي مقدسي هستند كه بسياري از افراد در مواقع دلتنگي به اين مكان پناه مي برندو در جوار شهدا به آرامش روحي دست مي يابند كه قابل وصف نيست.
اين مقام مسئول افزود:اين محل ها در آينده هم زيارتگاه  عارفان و عاشقان خواهد بود بنابراین برای استفاده بهتر و بهینه از این فضاهای معنوی باید فضای فیزیکی مناسب را نیز فراهم کرد.
وي افزود:ساماندهی گلزار شهدا چندین سال است که آغاز شده و همچنان ادامه داردونکته‌ای که در این زمینه باید یادآور شويم این است که دستگاه‌های عضو یا متولی در این کارگروه باید به وظایف خود عمل کنند و نهایت همکاری را داشته باشند و در تميز نگه داشتن ورسيدگي به اين مكان مقدس نهايت سعي خود را به كار گيرند.
اين مقام مسئول افزود: موضوع گلزار شهدا با الهام از موضوع ارزشمند شهید و شهادت گرفته شده بنابراین مسئولان باید نقش خود را در این موضوع ملی ایفا کنند.
رسولی در پايان گفت: این شهیدان بزرگوار با تأسی به سرور و سالار شهیدان برای تحقق اصول و ارزش های اسلام و دفاع از انقلاب جان خود را فدا کردند و به طور حتم در زمره یاوران آن بزرگوار به شمار می آیند.
وی افزود: شهدا نمونه بارزی از انسان های آگاه و بصیر بودند که در مدرسه ولایت درس آموختند و با خون سرخ خود، موجب حیات و بقای اسلام و امنیت جامعه ما شدند.
گفتني است ساماندهی این گلزار مطهر شهدا روز شنبه 24شهریور به اتمام رسید.
انتهاي پيام/
 
کد مطلب: 259323