داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد ساوه:
چهارمین یادواره شهدای کوهپایه در روستای سیلجرد از توابع بخش مرکزی برگزارشد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۹
رئیس بنیادساوه در حاشیه یادواره شهدای کوهپایه با بیان این‌که شهدا به برگزاری مراسم یادواره نیاز ندارند، اظهار کرد: یاد و خاطره شهدای والامقام باعث خیر و برکت می‌شود و هرچه قدر برای گرامی‌داشت یاد شهدا تلاش کنیم به همان اندازه در بیمه شدن و مصونیت کشور تلاش کرده‌ایم.
 
به گزارش ایثارواحد" استان مرکزی" کریم رسولی:برگزاری یادواره اقدام ماندگاری برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداست که همه مسوولان و مردم باید در این راستا سهیم باشند و تلاش کنند.
او افزود: باید با تاسی از سیره سید الشهدا (ع) و الگوبرداری از شهدای والامقام، در راه تحقق آرمان‌های آنان حرکت کنیم.
وی گفت:امروز گرد هم جمع شده ایم تا از سجایای ارزشمند و کرامات عدیده ی شهدای عزیزمان  بگوییم  وبه بیان خاطرات آن سبکبالان  گوش فرادهیم ، هر چند سخن گفتن از جان نثاران راستین کاری صعب و دشوار است و به سختی حق مطلب ادا می گردد. ولی:آب دریا را اگر نتوان کشید    هم به قدر تشنگی باید چشید
وی افزود:تجلیل و تبجیل از شهدای والامقام ، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مایه ی بقای انقلاب اسلامی است و به برکت شهدای انقلاب ، امروز ایران اسلامی در عرصه های ملی و بین المللی بر قلل رفیع و منیع افتخار ایستاده است.
گفتنی است این یادواره عصر روز شنبه 24شهریور با حضور مسئولین و خانواده های معظم شهدا وایثارگران در مسجد جامع این روستا برگزارشد.
انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 259327